Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Šta se to Oktopuse događa,nekakve šifrirane dojave,nisam u toku[undecid][undecid]
Di su ona zlatna vrimena kad te nazovu i kažu kupi to i to,prodaj to i to[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

nema toga više[smiley] al nema ni šifriranih ..tako da neznam šta čemo više
pa di si ti zeko,nema te cili dan?


svaka čast mark – izgleda da i drugi feštaju – samo se niko neče javit[thumbsup]

nadam se doć doma za jednu uru pa ći postat koju lipi pismu za laku noć ,,,,,,,,,,,udri brigu na veselje nema nam druge……..

alabama jesi odgonetnija onu “nosi mi se bila boja”,,,,,,,


Šta se to Oktopuse događa,nekakve šifrirane dojave,nisam u toku[undecid][undecid] Di su ona zlatna vrimena kad te nazovu i kažu kupi to i to,prodaj to i to[lol] [lol] [lol]

nema više toga, sad ti zadaju asocijacije pa ako pogodiš dobro , a ako ne ništa, piši kući propalo je…[smiley]


octopus: ” svaka čast mark – izgleda da i drugi feštaju – samo se niko neče javit[thumbsup] ” nadam se doć doma za jednu uru pa ći postat koju lipi pismu za laku noć ,,,,,,,,,,,udri brigu na veselje nema nam druge……..

ti samo feštaj [thumbsup] pisma može sačekat… možda ujutro pored kavice


nema toga više[smiley] al nema ni šifriranih ..tako da neznam šta čemo više pa di si ti zeko,nema te cili dan?

Evo radio danas,šta je sigurni,sigurno je[tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


alabama jesi odgonetnija onu “nosi mi se bila boja”,,,,,,,

[lol] [lol]

ma može octopus pozdrav , suzani , zeki , tebi i svima , baš sam dobre volje ako me netko oće saćekat za jednu uru kad dođem na svoj kompj…….biće dobro

imam puno info…….

Sjuzzan,ti si na skajpu de nam javi kriomice koje su tamo povlaštene informacije[pray][pray]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


octopus: ” svaka čast mark – izgleda da i drugi feštaju – samo se niko neče javit[thumbsup] ” nadam se doć doma za jednu uru pa ći postat koju lipi pismu za laku noć ,,,,,,,,,,,udri brigu na veselje nema nam druge……..

Jednu od Nenada Vetme…Ford ga obožava…[lol] [lol]

New Report

Close