Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Tko bere lišće …. ?

Doktore svaka čast… jedini si sa riječi prešao na dijela….
Ajde da te počastim sa marendom dok te Hanfa nije pokupila….


mark tvoje i doktoreve asocijacije razumin… nosi mi se bila boja – ako hajduk postane d.d. nikako i nipošto ne kupovat njegove dionice….

Ma o čemu ti to? U spotu se na trenutak pojavi scena kada se otvara peka[tongue]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

čeka nas 10. jubilarno okupljanje….
ovaj petak, 08.02., konoba Calypso u 19:00 h….

marko ako može koja prigodna domaća pjesma…..

Forde ja bi bacija na basket ali u kavani kiša će

ako bude kiša neću ni ja ići….

dalmatico budi spreman…. još koji dan pa će doć ULJN pod tvoju jurisdikciju……

i koji su komentari na današnji dan?


i koji su komentari na današnji dan?

Dionica HT-a najlikvidnija

4.2.2008 12:00:00 | Powered by RBA analitičari

U petak je na Zagrebačkoj burzi ostvaren promet dionicama od 91,1 milijun kuna. Domaći burzovni indeksi izgubili su na svojim vrijednostima pa je tako CROBEX iznosio 4.477,90 bodova (-0,43%), dok je CROEMI pao za 0,12% i iznosi 3.684,97 bodova.

Najtrgovanija dionica bila je dionica T-HT-a s prometom od skoro 18 milijuna kuna. Ista je tjedan zaključila na 320 kuna, što je rast od 1,59% u odnosu na četvrtak. Na drugom je mjestu sa 7 milijuna kuna prometa ali i padom od 2,07% dionica Ericsson N.T., dok sličnu postotnu promjenu ima i dionica INA-e koja je pala za 2,04% (2.400 kuna). Dionica Atlantske plovidbe tjedan je zaključila na 2.860 kuna (rast 2,88%), suprotno dionici Ingre čija je vrijednost pala za 0,46 posto (42.205 kuna). Rast cijene zabilježila je i dionica Atlantic Grupe zaključivši petak na 877 kuna.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

dobro večer !! nema forumašica, sportaša,intelektualaca,padobranaca…..skyp-aša…ništa.Čekam Alabamu za asocijaciju ….ništa[angry]

evo mene octopus nisam doma ali samo da se javim , rekla bi Mateja da opet feštam ,, istina šta ćeš…….

svaka čast mark – izgleda da i drugi feštaju – samo se niko neče javit[thumbsup]

New Report

Close