Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

pa si stavija tange svojnov,……

To je samo za prijatelje.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Dobro jutro[smiley]

Sad mi je baš žao što sam tako brzo otišla u krevet[sad]….Mark hvala ti za lijepu pjesmu[wink]

[emo_cool]


octopus: ” Ford: ” octopus: ” Ford: ” mislim da ste niksona krivo procijenili… ” kako krivo ?? nema 30,a? ” nisam mislio na godine… ” a ja sam zaboravio stavit [lol] [lol] [lol] [lol] ” Nikad ne smiješ Octopuse …. zaboraviti …. ( evo slučajno našao na net- u ) 60 razloga zašto je bolje biti muško 1. Telefonski razgovori su gotovi za 30 sekundi. 2. Na filmovima je gotovo uvjek žena gola. 3. Za godišnji odmor od 5 dana ti treba samo jedan kofer.

Doktore a ja ču ti umjesto 60 staviti samo jedan zašto je bolje biti žensko[wink]

-za dijete uvijek znaš da je tvoje ….[cool]

[emo_cool]


-za dijete uvijek znaš da je tvoje ….[cool]

Rekao bi ti moj prijatelj Zeko —– Ko sa vragom tikve sadi …. . [bye]

Evo i kava je gotova …. i čokolino ….. prekipit će mi kava …. , neču stići usisati kuću ….[bye]

dobro jutro ljudi….šta se ovo dešava,čitava azija se zeleni,shanghai + 7,66%!


dobro jutro ljudi….šta se ovo dešava,čitava azija se zeleni,shanghai + 7,66%!

Nova godina …. kod njih , maškare kod nas ….. ko bi ga znao ….. [proud][proud][proud]

Dobro jutro svima, pa nitko nije mazohista svi idu malo dolje a puno gore, a mi jedino dole pa još više dole[thumbsup]


dobro jutro ljudi….šta se ovo dešava,čitava azija se zeleni,shanghai + 7,66%!

nebitno za nas , ali važno da ima optimizma………

u srbiji čedo opet pobijedio četnika…..


octopus: ” Alabama: ” Pozdrav Mateji i Octopusu. Kako ste, ljudi? ” hvala Alabama !! nekako ide , iskreno čekam burzu da okrene…al mislim da ču se načekat.Čekam kakvu tvoju večernju šifru. Npr. luk vam sutra neče orosit oko !! pozdrave vračam ” Sutra ćemo ploviti burzom, mirno, kao brodić na mirnom moru poput ulja[wink]

Forde, jesi shvatio asocijaciju?[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Koju?

New Report

Close