Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


ej ima neka mala nada da……. možda uletim u Zd. Je to moguče ili…zatvoren krug??!! imate mista za last minut?

Octopus bilo bi stvarno dobro da dođeš , netribaš mi nosit vitamine……….[thumbsup]


ej ima neka mala nada da……. možda uletim u Zd. Je to moguče ili…zatvoren krug??!! imate mista za last minut?

I ne zaboravo povest Mateju[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Posejdon: ” Branexy: ” Di ste ležerni, samo bi se šetali, dajte ima li ko kakav komentar na PTKM.[wink] ” Imaš komentare na temi PTKM kolega! Puno njih! [lol] [lol] [lol] Vaš link ” Ma znam ja kolega al volio bih i na ovoj temi podijelit s Dalmatincima koju o trgovini osim o use nase i podase.[lol] [lol] [lol]

To teško sa dalmošima! [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!

octopus:

ej ima neka mala nada da……. možda uletim u Zd. Je to moguče ili…zatvoren krug??!! imate mista za last minut?

I ne zaboravo povest Mateju[thumbsup]

Zeko ostaje Zeko , podržavam…….


octopus: ” ej ima neka mala nada da……. možda uletim u Zd. Je to moguče ili…zatvoren krug??!! imate mista za last minut? ” I ne zaboravo povest Mateju[thumbsup]

Octopuse dođi ako ikako možes povedi i Mateju a, ako može dat cu ti i broj od Saše pa povedi i nju …

zeko:

octopus: ” ej ima neka mala nada da……. možda uletim u Zd. Je to moguče ili…zatvoren krug??!! imate mista za last minut? ” I ne zaboravo povest Mateju[thumbsup]

Octopuse dođi ako ikako možes povedi i Mateju a, ako može dat cu ti i broj od Saše pa povedi i nju …

[smiley][smiley][smiley][smiley][smiley]

dobro ste zapeli … a mislim da ne zbog mene[lol]


dobro ste zapeli … a mislim da ne zbog mene[lol]

ti si nam posebno drag gost[wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


dobro ste zapeli … a mislim da ne zbog mene[lol]

Da ti nije dosadno putem……..


octopus: ” dobro ste zapeli … a mislim da ne zbog mene[lol] ” Da ti nije dosadno putem……..

I povedi jos “SAŠU”bit ce ti mnogo zabavno[lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ne mogu ima mista samo za 2[smiley]

octopus planiraj put da staneš u ZD i kasnije produžiš za ST……

New Report

Close