Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

@vistman,

E sada si me totalno nagovorio [smiley][smiley][smiley]

Suricata suricatta



@vistman
,

E sada si me totalno nagovorio [smiley][smiley][smiley]

A i gle imaš potpunu diskreciju zajamčenu … nitko neće saznati koliko si vina popio do zd … uvijek možemo reći da nam je ispalo po putu …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

[smiley][smiley][smiley]

To je dobro razmišljanje

Suricata suricatta

Ma daj sad mi se tek otvaraju oči i prilike … kad ispadne malo vina po putu [bye], e onda ću ti ja uvalit jedan u potpunosti “objektivan” (čitaj – navlakuša) članak za objavit … i onda lupamo po bidu …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

@Vistman
Vidiš da Vjeko ne grize. Neznam ja šta ću sa tim tvojim fobijama, pa ti se tek opustiš nakon prvog kanistera vina. Sva sreća da ćeš u Zadru upoznati drchipa, on je doktor (istina, samo za vino) pa će ti pomoći oko tvog problema.[rolleyes]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@Vistman

Vidiš da Vjeko ne grize. Neznam ja šta ću sa tim tvojim fobijama, pa ti se tek opustiš nakon prvog kanistera vina. Sva sreća da ćeš u Zadru upoznati drchipa, on je doktor (istina, samo za vino) pa će ti pomoći oko tvog problema.[rolleyes]

Ma joj znaš što kažu … klin se klinom izbija … [cool]

Ajde šta se ti boljiš oš popisat demižane u zg, pa prebroji u zd … ajde ajde dat ćemo i tebi cicat …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

antonije:

čekaj, jesan ja ovo nešto zabuca il ste vi napisali 329 stranica u misec i po dana o tome kako se okupit!?? [lol]
jel barem bilo okupljanje? ne da mi se čitat sve za to saznat [smiley]

Pročitaj bar stranice od 11.01.2008. god. pa svakih sedam dana unatrag , nemoj bit lin…..

da ne buden lin? pa da mi se dida u grobu jadan okriće šta zastranih od korijena svojih !? [lol]
nego rado bi vas i ja drugi put vidija, osim čita. pa kad bude u zg … da ostavim nekom skype? jer ne stignem (bar trenutno) forum temeljito pretražit.

antonije, nema ti potrebe za skype,sve informacije možeš dobiti ovde….
Inače glavnina ekipe koja piše na ovoj temi je u Splitu tako da su i sva okupljanja do sada bila u Splitu.
Jedan dio ekipe je i iz Zagreba ( alabama,nina,vistman,posejdon i još njih nekoliko…) pa se možeš javit njima ako će te ovu subotu prebaciti u Zadar ili za neke druge buduće akcije….
Za sada ne planiramo izlet u Zagreb, mislili smo na proljeće do Slavonije ako se Slavonci do tada uspiju organizirat…

.

Pa nije vas crobex baš toliko ubija danas , da toliko tugujete ????[tongue]

evo ima preživjelih….[smiley]


evo ima preživjelih….[smiley]

Ima nas,ima[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close