Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

čekaj, jesan ja ovo nešto zabuca il ste vi napisali 329 stranica u misec i po dana o tome kako se okupit!?? [lol]
jel barem bilo okupljanje? ne da mi se čitat sve za to saznat [smiley]

Ovo je treće. ZG ST ZD

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ne spavamo svi neko dolazi sa posla i usput san mora nadoknadit par stranica od sinoć


čekaj, jesan ja ovo nešto zabuca il ste vi napisali 329 stranica u misec i po dana o tome kako se okupit!?? [lol]
jel barem bilo okupljanje? ne da mi se čitat sve za to saznat [smiley]

Šta ćeš kad smo neažurni.Pliz hajde nas organiziraj.[cry][cry][cry]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


izgleda da nema zainteresiranih

Kad se samo sjetim drugog posta na temi[smiley].Ali više ga nema…
A mene nema dan i odmah moram čitati 15-tak stranica.A vidim vratila se i Bakicaaa, kad nam se sad i ona pridruži…

Kako nema zainteresiranih kad dolaze i Slovenci u Split[lol] [lol] [lol]
Brentos pa gdje si mi ti[undecid] malo si prestao pisati na ovoj temi, možda zbog Bakice[thumbsup]

[emo_cool]

Mateja jutro , taman kava gotova kod mene , a ti već svoju popila ??


čekaj, jesan ja ovo nešto zabuca il ste vi napisali 329 stranica u misec i po dana o tome kako se okupit!?? [lol]
jel barem bilo okupljanje? ne da mi se čitat sve za to saznat [smiley]

Pročitaj bar stranice od 11.01.2008. god. pa svakih sedam dana unatrag , nemoj bit lin…..

Antonije samo da još dodam pa imam obaveza za dogovor oko prvog okupljanja bilo je dovoljno sedam stranica , sve ostalo je zezancija i opisi događanja na tim druženjima , fotke su naravno na privat mail adresama………..


Kako nema zainteresiranih kad dolaze i Slovenci u Split[lol] [lol] [lol] Brentos pa gdje si mi ti[undecid] malo si prestao pisati na ovoj temi, možda zbog Bakice[thumbsup]

Malo bio zauzet, malo me odvukli na skype pa mi se ne da preskakati tamo-vamo

Brentose samo pozdrav nismo se odavno vidili , ali nadoknađujemo ovu sedmicu……[thumbsup]

Evo, samo da vas pozdravim,pa se idem spremat za misu.

New Report

Close