Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


da zamolimo doktora,to njemu nije problem[lol]

ja o doktoru više ne pišem… opet se najidija da ne kažem uvrijedija… a da sam mu bar šta reka….

Ford:

mateja: ” ” Ako neko naredi mali krug[lol] i poveze me, onda ču nešto i smislit [wink] ” Ako ima tko iz Zg da nema nočne more od slovenske carine bilo bi dobro da povedete Mateju….

Zaista nije problem u vožnji, ako sam došla do Splita onda bi mogla i do Zadra[thumbsup], jako bi voljela upoznati par ljudi, koji če bit tamo[proud] ali (uvijek dolazi ovaj ali) druge stvari me koče[rolleyes]

Ne brini vidiš da se krećemo prema Kvarneru i bakici , što znači i bliže prema tebi……

Ja ču sigurno još doči pa makar i u Split[thumbsup] Octopus je rekao koliko je to blizu, tako da se mora samo još vrijeme malo popraviti, da mogu iskoristit malo vašeg sunca i mora i plaže…jao da je meni živjet u Splitu onda bi imala sve[lol]

[emo_cool]

Doktore imaš koju stračaru u Sloveniji pa da se tamo nađemo i nešto ispečemo?


zeko: ” da zamolimo doktora,to njemu nije problem[lol] ” ja o doktoru više ne pišem… opet se najidija da ne kažem uvrijedija… a da sam mu bar šta reka….

Za..bavaj ti mene koliko god hoces …..

ali ne pisi drugima da sam ja nesto govorio o njima … jer neki to ozbiljno shvate ….


Ja ču sigurno još doči pa makar i u Split[thumbsup] Octopus je rekao koliko je to blizu, tako da se mora samo još vrijeme malo popraviti, da mogu iskoristit malo vašeg sunca i mora i plaže…jao da je meni živjet u Splitu onda bi imala sve[lol]

tako se i doktor oženija….


Ja ču sigurno još doči pa makar i u Split[thumbsup] Octopus je rekao koliko je to blizu, tako da se mora samo još vrijeme malo popraviti, da mogu iskoristit malo vašeg sunca i mora i plaže…jao da je meni živjet u Splitu onda bi imala sve[lol]

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Na žalost moram ič na spavanje, dužnost zove[smiley] ali neču doč za tri minuta nazad[lol] Čujemo se sutra-nadam se da nečemo biti opet sami sa Markom[proud]

[emo_cool]


Za..bavaj ti mene koliko god hoces ….. ali ne pisi drugima da sam ja nesto govorio o njima … jer neki to ozbiljno shvate ….

Vistmane ono je bila šala… nisam nikad s doktorom priča o tebi….


Ja ču sigurno još doči pa makar i u Split[thumbsup] Octopus je rekao koliko je to blizu, tako da se mora samo još vrijeme malo popraviti, da mogu iskoristit malo vašeg sunca i mora i plaže…jao da je meni živjet u Splitu onda bi imala sve[lol]

vidite da je ipak imati=biti [smiley][smiley]


Na žalost moram ič na spavanje, dužnost zove[smiley] ali neču doč za tri minuta nazad[lol] Čujemo se sutra-nadam se da nečemo biti opet sami sa Markom[proud]

Laku noć Mateja… Mark se baš i ne žali puno kad mora biti sam sa tobom…

mateja:

Na žalost moram ič na spavanje, dužnost zove[smiley] ali neču doč za tri minuta nazad[lol] Čujemo se sutra-nadam se da nečemo biti opet sami sa Markom[proud]

Laku noć Mateja… Mark se baš i ne žali puno kad mora biti sam sa tobom…

održavamo kontinuitet stranice…….

New Report

Close