Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Mateja se umirila smišlja kako da dođe do zadra ??


ajme zeko svaki put kad pročitam tvoj potpis pomislim kako bi mi i najbolje bilo da to i učinim

Znaci morat cu minjat hitno[undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Mateja se umirila smišlja kako da dođe do zadra ??

Ma ona dolazi sigurno[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


jesu li se javili evogaopet i chico?

nisu se javili.
sa evogaopet sam se čuo nešto na PM, nije ništa pokazivao interes za zd….


mark1: ” Mateja se umirila smišlja kako da dođe do zadra ?? ” Ma ona dolazi sigurno[thumbsup]

Ako neko naredi mali krug[lol] i poveze me, onda ču nešto i smislit [wink]

[emo_cool]

ivanasi:

jesu li se javili evogaopet i chico?

nisu se javili.
sa evogaopet sam se čuo nešto na PM, nije ništa pokazivao interes za zd….


poslala sam mu ja pitanjce dal ide….

Zeko, ma nemoj, dobro je ići ranije spavati, ko može…


zeko: ” mark1: ” Mateja se umirila smišlja kako da dođe do zadra ?? ” Ma ona dolazi sigurno[thumbsup] ” Ako neko naredi mali krug[lol] i poveze me, onda ču nešto i smislit [wink]

da zamolimo doktora,to njemu nije problem[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


” Ako neko naredi mali krug[lol] i poveze me, onda ču nešto i smislit [wink]

Ako ima tko iz Zg da nema nočne more od slovenske carine bilo bi dobro da povedete Mateju….

zeko:

mark1: ” Mateja se umirila smišlja kako da dođe do zadra ?? ” Ma ona dolazi sigurno[thumbsup]

Ako neko naredi mali krug[lol] i poveze me, onda ču nešto i smislit [wink]

Zanimljiv prijedlog……

mateja:

” Ako neko naredi mali krug[lol] i poveze me, onda ču nešto i smislit [wink]

Ako ima tko iz Zg da nema nočne more od slovenske carine bilo bi dobro da povedete Mateju….

Taman razmišlja tako nešto……, ili dase mateja pribaci do zg. Mateja ??


Ford: ” ivanasi: ” jesu li se javili evogaopet i chico? ” nisu se javili. sa evogaopet sam se čuo nešto na PM, nije ništa pokazivao interes za zd…. ” poslala sam mu ja pitanjce dal ide….

Dobro, kad si mu ti poslala pitanjce to je več drugo….javi mi, ako i tebe odbije angažirat ću mravka… pa ko neće milom ić će silom


mateja: ” ” Ako neko naredi mali krug[lol] i poveze me, onda ču nešto i smislit [wink] ” Ako ima tko iz Zg da nema nočne more od slovenske carine bilo bi dobro da povedete Mateju….

Zaista nije problem u vožnji, ako sam došla do Splita onda bi mogla i do Zadra[thumbsup], jako bi voljela upoznati par ljudi, koji če bit tamo[proud] ali (uvijek dolazi ovaj ali) druge stvari me koče[rolleyes]

[emo_cool]

New Report

Close