Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ljudi iz zagreba dajte da vidimo kako ćemo mi oćemo ić u čoporu ili pojedinačno .. bilo bi zgodno da idemo svi skupa …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Istina, kolega, ali zato si ti tu.[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


mark1: ” Nemam vrimena samo jednu rečenicu sj…t ćete stranicu i temu sa skypom , a šteta. ” Mark ne brigaj se… neka njih na skypu… počet ću ja opet pisat 30-40 postova dnevno na ovoj temi… ko u stara dobra vremena…..[smiley]

Društvo bok![smiley] Vidim da smo vas sa Markom uspjeli malo privuč nazad[thumbsup] Mark dobro da si obolio inače ne znam kad bi oni došli nazad[lol] Ali svejedno se nadam da si sad več bolji[pray]

[emo_cool]

Mateja pa ti si tu …. ja mislio da pričaš s onim Zekom ….


Mateja pa ti si tu …. ja mislio da pričaš s onim Zekom ….

Pa kako sad sa Zekom kad me on napustio i otišao na skype[cry], a možda si i ti krivac za to?![wink]

[emo_cool]

Ford:

mark1: ” Nemam vrimena samo jednu rečenicu sj…t ćete stranicu i temu sa skypom , a šteta. ” Mark ne brigaj se… neka njih na skypu… počet ću ja opet pisat 30-40 postova dnevno na ovoj temi… ko u stara dobra vremena…..[smiley]

Društvo bok![smiley] Vidim da smo vas sa Markom uspjeli malo privuč nazad[thumbsup] Mark dobro da si obolio inače ne znam kad bi oni došli nazad[lol] Ali svejedno se nadam da si sad več bolji[pray]

Pristižu magneti mateja , sjuzan , sad će i živost na stranici………. Mateja nisam baš još ono naj , ali ide prema normali……


Ljudi iz zagreba dajte da vidimo kako ćemo mi oćemo ić u čoporu ili pojedinačno .. bilo bi zgodno da idemo svi skupa …

Bravo vistmane!
Ti i ja smo ovde jedini ozbiljni.


Istina, kolega, ali zato si ti tu.[thumbsup]

Sram te bilo, tako insinuirati …..neviđeno

Zagreb: okupljanje na velesajmu, kod VIP centra u 15 sati. Voze Alabama i Vistman. Može?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


mateja: ” Ford: ” mark1: ” Nemam vrimena samo jednu rečenicu sj…t ćete stranicu i temu sa skypom , a šteta. ” Mark ne brigaj se… neka njih na skypu… počet ću ja opet pisat 30-40 postova dnevno na ovoj temi… ko u stara dobra vremena…..[smiley] ” Društvo bok![smiley] Vidim da smo vas sa Markom uspjeli malo privuč nazad[thumbsup] Mark dobro da si obolio inače ne znam kad bi oni došli nazad[lol] Ali svejedno se nadam da si sad več bolji[pray] ” Pristižu magneti mateja , sjuzan , sad će i živost na stranici………. Mateja nisam baš još ono naj , ali ide prema normali……

Ovo mi slici na POVRATAK OTPISANIH[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Mark samo ti ozdravi što prije, jer izgleda sljedeči vikend če vam bit zanimljiv[thumbsup]

[emo_cool]

Nina mogu li ja u Zd preko Zg?
Kupit ću TISK od Alabame po 2100 pa šta bude…..

New Report

Close