Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


zeko: ” mateja: ” Zeko uvijek kad vidim tvoj podpis, meni se spava[yawn] ” Super,a sta to bolje triba[proud] ” Zeko nemoj nam uspavljivati Mateju…evo ode na spavanje…

E Sjuzann,i ti si otisla u oporbu tj,
na skyp[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Vidim opet nema nikoga,[bye][bye][bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

zeko dok drugi budu na skypu odosmo mi na pivu kod onog konobara… možda čujemo i koju pametnu…


zeko dok drugi budu na skypu odosmo mi na pivu kod onog konobara… možda čujemo i koju pametnu…

Nemam vrimena samo jednu rečenicu sj…t ćete stranicu i temu sa skypom , a šteta. Pozdrav forumašicama.
Mateja nisam više u krevetu.[wink]

evo stiga iz Lipe vaše- sve o.k.! okupljanje je po meni prošlo super i evo pozdrav svima.Od sada ču morat više komunicirat za Zekom[cool].
Mark žao mi je šta te nije bilo. A ja vozio podpuno novi C vitamin za tebe


evo stiga iz Lipe vaše- sve o.k.! okupljanje je po meni prošlo super i evo pozdrav svima.Od sada ču morat više komunicirat za Zekom[cool].
Mark žao mi je šta te nije bilo. A ja vozio podpuno novi C vitamin za tebe

Pozdrav octopus nisam zna da se odmah vračaš , ali na jbitnije da si sritno stiga. Hvala na brizi……stanje
se ipak popravlja. Volija bi da si vozija novi C-klasa,,,,, [thumbsup]

Šta se ovo dešava svi su skype …. nema 5 minuta i odmah nered … Zeko ne muti s Matejom…..
Ovo postaje već ozbiljno ….[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Šta se ovo dešava svi su skype …. nema 5 minuta i odmah nered … Zeko ne muti s Matejom….. Ovo postaje već ozbiljno ….[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Octopuse je li sve Ok….stigao…. živ i zdrav ?


zeko dok drugi budu na skypu odosmo mi na pivu kod onog konobara… možda čujemo i koju pametnu…

Samo javi,uvik spreman[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ford:

zeko dok drugi budu na skypu odosmo mi na pivu kod onog konobara… možda čujemo i koju pametnu…

Samo javi,uvik spreman[thumbsup]

Zeko škrta izvješća od sinoć………

” Octopuse je li sve Ok….stigao…. živ i zdrav ?
[/quote]

3 ure i 45min i u Ljubljani ..ništa posebno- sve super !!


zeko: ” Ford: ” zeko dok drugi budu na skypu odosmo mi na pivu kod onog konobara… možda čujemo i koju pametnu… ” Samo javi,uvik spreman[thumbsup] ” Zeko škrta izvješća od sinoć………

Uf,koce to napisati u par recenica,bili smo do kasno jos smo vani bili .
Vrime je da nadjemo drugi lokal jer kad je najuhodanije moramo se razici radi radnog vrimena,ali bilo je nadasve zanimljivo sinoc[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close