Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ljudi pozdrav moram pomalo na posa


Ljudi pozdrav moram pomalo na posa

Evo ja sa posla,sta je ovo nikoga nema,di nam je Mateja.[sad][sad]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Mateja se u tebe razočarala, išao si na skype a obečao si joj da nečeš…..


Mateja se u tebe razočarala, išao si na skype a obečao si joj da nečeš…..

NE p….i,ti i doktur ste sve zamutili,ali past ce maske uskoro[bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


nikson: ” Ljudi pozdrav moram pomalo na posa ” Evo ja sa posla,sta je ovo nikoga nema,di nam je Mateja.[sad][sad]

Zeko ja sam ovdje[wink] ali se ne javljam uvijek, jer nikog nema(pobjegli mi na skype) i onda bi pričala sama sa sobom a to ne volim previše[undecid]
Najviše pričam sa Markom a sad ne znam da li zato što je u krevetu i ima vremena ili zato što voli pričati sa mnom[lol]

[emo_cool]

Mateja, ja mislim da je razlog ovaj zadnji dio recenice,bio nam je Octopus sinoc sa nama,e kako bi ilo lipo da sada ti dodjes u Zadar[pray]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Mateja, ja mislim da je razlog ovaj zadnji dio recenice,bio nam je Octopus sinoc sa nama,e kako bi ilo lipo da sada ti dodjes u Zadar[pray]

A ja sam baš mislila kako bi bila sa Octopusom vesela ako bi jednom došli kod nas na okupljanje[smiley] Doktore je več bio i mislim da mu je blo lijepo[lol]

[emo_cool]

Zeko uvijek kad vidim tvoj podpis, meni se spava[yawn]

[emo_cool]


A ja sam baš mislila kako bi bila sa Octopusom vesela ako bi jednom došli kod nas na okupljanje[smiley] Doktore je več bio i mislim da mu je blo lijepo[lol]

Doktora neće trebat puno nagovarat…
Kako stvari stoje izgleda da ćemo prije u Sloveniju nego u Istru… a Slavoniju da i ne spominjem…


Zeko uvijek kad vidim tvoj podpis, meni se spava[yawn]

Super,a sta to bolje triba[proud]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


mateja: ” Zeko uvijek kad vidim tvoj podpis, meni se spava[yawn] ” Super,a sta to bolje triba[proud]

Zeko nemoj nam uspavljivati Mateju…evo ode na spavanje…


zeko: ” Mateja, ja mislim da je razlog ovaj zadnji dio recenice,bio nam je Octopus sinoc sa nama,e kako bi ilo lipo da sada ti dodjes u Zadar[pray] ” A ja sam baš mislila kako bi bila sa Octopusom vesela ako bi jednom došli kod nas na okupljanje[smiley] Doktore je več bio i mislim da mu je blo lijepo[lol]

Znas ti onu Mateja,mislim da se doktur te drzi “hvali te me usta moja”[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close