Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


namjerno nisam inst.skyp-a … za sada,nadam se da ču izdržat još koje vrime.

Ne ljuti se na nas nismo zlonamjerno bili tamo …. da sam znao da si tu dosli bi

Octopuse posaljem ti broj mob. na PM ako ti sta zatreba …. pri dolasku

ajd daj za svaki slučaj…i Fordov imam. Nije problem za dolazak…odlazak je upitan[rolleyes]


sutra 100% .. u 19h?

a ja mislija da smo se već dogovorili da ćeš mi se sutra javit pa ćemo zajedno do kašteleta….
Evo ujedno da iskoristim ovaj post kao priliku i svima koji eventualno prvi put žele doći na okupljanje- dakle okupljanje je sutra, 11.01.2008. u 19.00 h u restoranu Kaštelet na Poljudu.

Forde …. još si živ


Forde …. još si živ

Pitaju za tebe …. ( od muskih niko ….. ali žene …. )[thumbsup][thumbsup]


octopus: ” sutra 100% .. u 19h? ” a ja mislija da smo se već dogovorili da ćeš mi se sutra javit pa ćemo zajedno do kašteleta…. Evo ujedno da iskoristim ovaj post kao priliku i svima koji eventualno prvi put žele doći na okupljanje- dakle okupljanje je sutra, 11.01.2008. u 19.00 h u restoranu Kaštelet na Poljudu.

ma Ford javim se ja tebi 100%

Jeli ko zna kako je Mark1 ? Je li bolje …. Mark1 nedaj se …

Zadnjeg puta primjećeno je da zabušavam pa stoga upitan moj dolazak u kašteleta prije 22 15 ako još budete divanili eto i mene na čašici razgovora

Da i ja dodam da je u Zadru okupljanje 19.01.2008. u 18.00 h u restoranu “Fortuna” u Murvici

Dišem na škrge kao ovo stvorenje na octopusovoj slici[smiley]
Veselim se sutrašnjem sastanku, više manje bit ćemo svi prisutni osim Marka koji je na visinskim pripremama za Zadar…
A moram priznat da me danas oraspoložio i TISK…. lijepo si ti meni doktore govorio na okupljanju prije 3 tjedna… a ja nisam sluša iskusnijeg kolegu[smiley]

evo ja mark-u htio donit novi C vitamin pa sad…?

New Report

Close