Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Octopus kad sam ja dolazila u Split Mark je isto rekao da ne može doči ali je on ipak došao[thumbsup]

da ja izgledam ko ti …došli bi svi u petak[thumbsup]


octopus: ” ” evo me al….šta to čujem mark,nema te u petak…da nebi došao ja u petak u Split pa sam tamo [shocked] ” octopuse ti stižeš u petak na splitsko okupljanje?

pa takav mi je bio plan…ako ga neče bit…reci


sjuzann: ” mark1: ” Jesi odredila možda misto za okupljanje?? ” Sutra ću to srediti pa vam javim…” sjuzann bilo bi dobro da poviše restorana imaju kakve sobe… meni to ne treba ali ako se koji forumaš naroka….

Sjuzann sad se ja bojim za tebe[undecid] jer ako žele da rezerviraš i sobe a bit češ u manjini šta če ti uraditi ovi Dalmatinci[lol]

[emo_cool]


mateja: ” Octopus kad sam ja dolazila u Split Mark je isto rekao da ne može doči ali je on ipak došao[thumbsup] ” da ja izgledam ko ti …došli bi svi u petak[thumbsup]

Onda promjeni avatar[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]


octopus: ” mateja: ” Octopus kad sam ja dolazila u Split Mark je isto rekao da ne može doči ali je on ipak došao[thumbsup] ” da ja izgledam ko ti …došli bi svi u petak[thumbsup] ” Onda promjeni avatar[lol] [lol] [lol]

bolje da ne…tu imam barem dobru boju


…ako ga neče bit…reci

Octopus kod Forda je plan da nema promijene plana.
Evo Slavonci ( pogledaj par tema ispod) svako malo mijenjaju plan i pogledaj šta im se desilo.
Dakle sljedeće okupljanje je ovaj petak 11.01. u restoranu Kaštelet.

ej ..dal je to težko nać ili…iz Solina ??

nije teško naći… javi mi se pa možemo i zajedno otići…..

Moja Mateja šteta što ti nećeš biti samnom…teško ću ja jadna bidna izaći s njima na kraj…[lol]


sjuzann: ” mark1: ” Jesi odredila možda misto za okupljanje?? ” Sutra ću to srediti pa vam javim…” sjuzann bilo bi dobro da poviše restorana imaju kakve sobe… meni to ne treba ali ako se koji forumaš naroka….

Koji igrač……..[pray]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Jema li ko ovdi ili je skyp đir.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Jema li ko ovdi ili je skyp đir.

Imam ja na skype-u

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close