Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Forde nisam sposoban za fight ovi petak, ako na to misliš….

Ma nisam mislija na fight, kako ti to mene zamišljaš, drago mi je kad dođeš… ako te stvarno gadno zakačilo onda ostani kući pijuckat pivo….

Biće sve ok , da ne zamaramo više ekipu sa mojom virozom ili da otvorim novu temu…..

Nego nitko nam se iz shengena ne javlja večeras , octopus je možda na putu , a mateja ??


mark1: ” Jesi odredila možda misto za okupljanje?? ” Sutra ću to srediti pa vam javim…

sjuzann bilo bi dobro da poviše restorana imaju kakve sobe… meni to ne treba ali ako se koji forumaš naroka….

Evo nije me bilo sat vremena a topic je odletio 3 stranice … ko će sve to pratit više … briga mene ja ću se opskrbit dionicama MRSK-R-A i udrit po hlapićevom soku i nema zime [cool]

Jel se broji ako krenem pijan, hoću reć dobrog raspoloženja, a dođem još boljeg raspoloženja?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Evo i mene tu branim barve preko shengena[proud] Inače se još probijam kroz postove, koje ste natukli ovaj dan[shocked]

[emo_cool]


Nego nitko nam se iz shengena ne javlja večeras , octopus je možda na putu , a mateja ??

Ne javlja se nama nitko ni sa balkana ( bosna,srbija,kosovo,makedonija,crna gora…)
Mi smo ni tamo ni vamo….[thumbsup]


Nego nitko nam se iz shengena ne javlja večeras , octopus je možda na putu , a mateja ??

evo me al….šta to čujem mark,nema te u petak…da nebi došao ja u petak u Split pa sam tamo
[shocked]

vistmane naravno da se broji… nije uopče bitno tko šta pije ili nepije… važno da smo svi dobre volje

Octopus kad sam ja dolazila u Split Mark je isto rekao da ne može doči ali je on ipak došao[thumbsup]

[emo_cool]


” evo me al….šta to čujem mark,nema te u petak…da nebi došao ja u petak u Split pa sam tamo [shocked]

octopuse ti stižeš u petak na splitsko okupljanje?


Octopus kad sam ja dolazila u Split Mark je isto rekao da ne može doči ali je on ipak došao[thumbsup]

Baš se pitam zašto[smiley]

New Report

Close