Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ma fibra i grlo nisam navika da mi ovoliko traje , ali do ZD moram biti spreman……[thumbsup]

Di su ovi dalmoši več se spremaju za okupljanje…..


Ma fibra i grlo nisam navika da mi ovoliko traje , ali do ZD moram biti spreman……[thumbsup]

Računamo na tebe[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

mark1:

Ma fibra i grlo nisam navika da mi ovoliko traje , ali do ZD moram biti spreman……[thumbsup]

Računamo na tebe[thumbsup]

Ma naravno ako ne prođe do tada e onda stvarno nije dobro ,ali vidimo se mi , samo neznam hoće li uvodnu rić Sjuzann ili Vjeko……


meni osobno je svejedno, ali recimo da mi putujemo i da bi se trebali vratiti za ZG. Bilo bi možda pamtnije čim ranije se naći, tako da se možemo duže družiti [smiley], a da se ne vraćamo u gluho doba noći.

Ako se ekipa slaže može poslušat ninu i pomaknut početak sa 19:00 h na 18:00 h….


ima li kakvih prijedloga za mjesto održavanja ovoga nadasve važnoga skupa?

kolegica sjuzann je na sebe preuzela pronaći adekvatno mjesto….

Meni svejedno ,ali odredite kada i gdje…….. , da se zna. Lakše če im biti do ZG .


Alabama: ” mark1: ” Ma fibra i grlo nisam navika da mi ovoliko traje , ali do ZD moram biti spreman……[thumbsup] ” Računamo na tebe[thumbsup] ” Ma naravno ako ne prođe do tada e onda stvarno nije dobro ,ali vidimo se mi , samo neznam hoće li uvodnu rić Sjuzann ili Vjeko……

Sjuzann. Ipak je ona dama, a mi smo u njenom gradu. A i Vjeko je kavalir (prve 3 runde)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Slažem se. Vjeko onda si slobodan glede protokola ovi put……[cool]


Meni svejedno ,ali odredite kada i gdje…….. , da se zna. Lakše če im biti do ZG .

ok, znaći vrijeme održavanja okupljanja je 19.01.( subota) u 18:00 h , u Zadru, a kolegica sjuzann će nam kroz 1-2 dana dojavit ime i točnu poziciju restorana.

Ajde sjuzann di si večeras…..


mark1: ” Meni svejedno ,ali odredite kada i gdje…….. , da se zna. Lakše če im biti do ZG . ” ok, znaći vrijeme održavanja okupljanja je 19.01.( subota) u 18:00 h , u Zadru, a kolegica sjuzann će nam kroz 1-2 dana dojavit ime i točnu poziciju restorana.

SLAŽEM SE.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close