Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ja namještam punicu da dođe iz zd u zg da bi ja mogao iz zg u zd …

nego zbilja kako ste planirali odradit put?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Okupimo se, sjednemo u aute i krenemo. Pred Zadrom uključim GPS da ne lutam, (Sjuzann mi da adresu lokala) i to je to.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


vjeko: ” Alabama: ” Vjeko? ” Sasvim svejedno. Samo da ništa ne iskrsne i da nas vrijeme posluži Ošo na pauzu? [smiley] ” Au, opet u moderaciju???[undecid]

Samo mi daji dobre zamisli [smiley][smiley][wink]

Suricata suricatta

Ja znam po zadru što hoćeš ne treba ti gps – visiš da je familija iz tog kraja – , ekologija – štedi struju [cool]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Ja znam po zadru što hoćeš ne treba ti gps – visiš da je familija iz tog kraja – , ekologija – štedi struju [cool]

Ma hoću se pokazati važan[proud]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” Vjeko? ” Sasvim svejedno. Samo da ništa ne iskrsne i da nas vrijeme posluži Ošo na pauzu? [smiley] ” Au, opet u moderaciju???[undecid] ” Samo mi daji dobre zamisli [smiley][smiley][wink]

Vjeko, čujem sve pohvalno o tebi[pray] Da ne piješ alkohol……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

.

vjeko:

Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” Vjeko? ” Sasvim svejedno. Samo da ništa ne iskrsne i da nas vrijeme posluži Ošo na pauzu? [smiley] ” Au, opet u moderaciju???[undecid] ” Samo mi daji dobre zamisli [smiley][smiley][wink]

Vjeko, čujem sve pohvalno o tebi[pray] Da ne piješ alkohol……

rekao bi ti, ali se ne sjeća kako su ga kolege vukliza noge iz didovog sna .. [shocked][lol]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


vjeko: ” Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” Vjeko? ” Sasvim svejedno. Samo da ništa ne iskrsne i da nas vrijeme posluži Ošo na pauzu? [smiley] ” Au, opet u moderaciju???[undecid] ” Samo mi daji dobre zamisli [smiley][smiley][wink] ” Vjeko, čujem sve pohvalno o tebi[pray] Da ne piješ alkohol……

Sramota!!! Tko je to izjavio? Tužit ću ga za klevetu!!!!! [smiley]

Suricata suricatta


. Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” Vjeko? ” Sasvim svejedno. Samo da ništa ne iskrsne i da nas vrijeme posluži Ošo na pauzu? [smiley] ” Au, opet u moderaciju???[undecid] ” Samo mi daji dobre zamisli [smiley][smiley][wink] ” Vjeko, čujem sve pohvalno o tebi[pray] Da ne piješ alkohol…… ” rekao bi ti, ali se ne sjeća kako su ga kolege vukliza noge iz didovog sna .. [shocked][lol]

Istina, sva sreća na velikim dečkima byberu, migu, mravku, chici pa su me mogli iznijet. Ostalo mi je sve u magli bilo slijedeća tri dana [smiley][smiley][smiley]

Suricata suricatta


Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” Vjeko? ” Sasvim svejedno. Samo da ništa ne iskrsne i da nas vrijeme posluži Ošo na pauzu? [smiley] ” Au, opet u moderaciju???[undecid] ” Samo mi daji dobre zamisli [smiley][smiley][wink] ” Vjeko, čujem sve pohvalno o tebi[pray] Da ne piješ alkohol…… ” Sramota!!! Tko je to izjavio? Tužit ću ga za klevetu!!!!! [smiley]

Da si jako dobar vozač[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


vjeko: ” Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” vjeko: ” Alabama: ” Vjeko? ” Sasvim svejedno. Samo da ništa ne iskrsne i da nas vrijeme posluži Ošo na pauzu? [smiley] ” Au, opet u moderaciju???[undecid] ” Samo mi daji dobre zamisli [smiley][smiley][wink] ” Vjeko, čujem sve pohvalno o tebi[pray] Da ne piješ alkohol…… ” Sramota!!! Tko je to izjavio? Tužit ću ga za klevetu!!!!! [smiley] ” Da si jako dobar vozač[thumbsup]

Bože, netko se namerčio na mene.

Na sreću (ostalih sudionika u prometu), nakon polaganja vozačkog nisam sjeo za upravljač

Suricata suricatta

Sve mi se čini da ću piti čaj u Zadru[cry] Idem sada Vistmana “obrađivati”

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close