Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


fijuu… u splitu sam ovih dana pa se javim na vrime ako netko bude za kavu…idem s djecom u jokera potrošiti neke bonove za poklone, božićne[rolleyes]

ostavi jedan bon za kištru pive pa ćemo sjest ispred jokera…..

Molim da se svi razgovori vezano za okupljanje u Splitu 11.01. i Zadru 19.01. prebace sa Skypa ovde na Poslovni Dnevnik.
Ima dosta forumaša koji žele biti u toku, imati sve informacije na vrijeme…. a iz bilo kojeg razloga im nije zgodno ići na skype.

Ide li tko iz Zagreba na okupljanje? Ovo u Zadru nam je blizu.

Pa kako ne bi bilo…. iz zg su već sigurni alabama,nina505,posejdon i vjeko…… i evo sad asdfgh.
Iz riječke regije tek čekamo ima li tko.
Iz splita nas ide barem 4-5.
U zadru se osim sjuzann javilo još 2-3 forumaša….
Miško iz du je rekao da će doći
Ako ima još tko zainteresiran neka se što prije, javi ovde na temi, tako da dobijemo neki okvirni broj, kako bi sjuzann mogla rezervirat što prikladnije mjesto za okupljanje….

Zaboravio sam spomenut da dolazi i ivanasi… ako sam još nekog zaboravio neka se javi..
Ne znam šta je sa mravkom i saladinom?
Javilo se u početku 2-3 forumaša iz šibenske regije, sad su negdi nestali, izgleda da njima ne štima ni st ni zd:[smiley]

Čini mi se da im ni Ši neodgovara.[bye]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Mravak – skija ovi tjedan

Ma doće sigurno netko i iz Šibenika…. mravak će njih mobilizirat kad se vrati sa skijanja….
Dakle 19.01. smo na okupljanju u Zadru….
Sjuzann vidi što prije u onom restoranu jesu li slobodni 19.01. ( da nebi uletia koji pir) i rezerviraj mjesto za jedno 20-ak ljudi….

Šta predlažete u koliko sati?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Moj prijedlog je 19.00h a volio bi čuti i šta drugi predlažu….

Meni je svejedno. Nina505?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Meni je svejedno. Nina505?

Isto! [smiley]

La vita e bella!

New Report

Close