Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Saladin: ” bio danas u Splitu, blago vama, 13 stupnjeva, sunce … prekrasno, a mi tu u ZG davimo se u magli i smogu [cry] ” Vidiš saladine , a ja u temp. i na kojekakvim čajevima….

imaš onog lika blizu šibenika što proizvodi med i radi čajeve, uzmi njegov napitak i moš se kupat za dan dva[proud]

Cookie Monster

Društvo pozdrav ja ču polako u krevet[yawn]

[emo_cool]


zeko: ” Saladin: ” bio danas u Splitu, blago vama, 13 stupnjeva, sunce … prekrasno, a mi tu u ZG davimo se u magli i smogu [cry] ” Je si bio na Rivi,srio drchipa[undecid] ” bio i na rivi, riva vam je koma … bez uvrede! … neznam chipa nadam se da ću doći koji put na druženje pa ću upoznat i chipa i sve vas ostale …

Onda ti nisi bio na rivi,to ti je isto doc u Rim a papu ne viditi,kako ne znas drchipa to ti je onaj sto vice” kunu molim”[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


šteta što ga ne znaš…inače bi i ti naletio na njega…neizbježan je…[smiley][smiley]

znači poseban je, to je dobro [thumbsup]

Cookie Monster


Društvo pozdrav ja ču polako u krevet[yawn]

Mateja di ces u krevet,ali nije svaka vecer ista????

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

pozdrav Mateja…žao mi je što se u Zadru nećemo vidjeti ali kad zatopli u Splitu sigurno…


sjuzann: ” šteta što ga ne znaš…inače bi i ti naletio na njega…neizbježan je…[smiley][smiley] ” znači poseban je, to je dobro [thumbsup]

poseban…i drag…nije mi jasno zašto druge iritira….[lol]


Saladin: ” zeko: ” Saladin: ” bio danas u Splitu, blago vama, 13 stupnjeva, sunce … prekrasno, a mi tu u ZG davimo se u magli i smogu [cry] ” Je si bio na Rivi,srio drchipa[undecid] ” bio i na rivi, riva vam je koma … bez uvrede! … neznam chipa nadam se da ću doći koji put na druženje pa ću upoznat i chipa i sve vas ostale … ” Onda ti nisi bio na rivi,to ti je isto doc u Rim a papu ne viditi,kako ne znas drchipa to ti je onaj sto vice” kunu molim”[lol] [lol] [lol]

nije ga bilo, valjda je išo iskoristit ovu korekciju

Cookie Monster

Zeko što je ovo…svi zamrli…[smiley][smiley]


Zeko što je ovo…svi zamrli…[smiley][smiley]

Po njima mozes znati kako je danas bilo na burzi[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


sjuzann: ” Zeko što je ovo…svi zamrli…[smiley][smiley] ” Po njima mozes znati kako je danas bilo na burzi[lol]

[thumbsup]

Onda ih u dogledno vrime ne trebamo očekivati…[lol] [lol]

New Report

Close