Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ajde dođ i ti na skype.[thumbsup]

Pa Zeki sam dala riječ da neču[undecid]

[emo_cool]

Pozdrav Mateji,nema te jednu vecer i sve izmakne kontroli[undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ajde Zeko sad mi lijepo reci što je vama jučer bilo[huh] Zar moram ja biti uvijek tu da je sve u redu[lol]

p.s.: Zeko tvoj podpis je baš za mene jer volim spavati i sanjati[smiley]

[emo_cool]


Ajde Zeko sad mi lijepo reci što je vama jučer bilo[huh] Zar moram ja biti uvijek tu da je sve u redu[lol] p.s.: Zeko tvoj podpis je baš za mene jer volim spavati i sanjati[smiley]

Izgleda da moras,a ostalo vidis da je se i Vjeko ukljucio[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

evo lipi pozdrav svima – juče pale linije u 17h.-pa do ujutro ništa[undecid]

Octopus baš sam malo prije gledala slike i zaista me zanima šta je na tvojoj slici[pray]

[emo_cool]


Ej Tony… jesi ti iz Zadra……? Pa možeš nekako naštimati do 19. da ne budeš odsutan… Kolegica Sjuzann će pronaći nekakav restorančić a okupljanje će biti oko 18-19 h… Svi detalji će biti objavljeni narednih 4-5 dana… čekamo još koliko će nas se okupiti… za sada nas je u zadru 10-ak ali vjerojatno će se do onda broj povečat

evo me sad tek za kompom…
Jesam, iz Zadra. I uglavnom sam uvijek tu, a baš toga datuma sam nužno na putu. Tako da mi je baš žao… Ali možemo rado na kavu bilo koji drugi dan, samo se javite na “private”…


Octopus baš sam malo prije gledala slike i zaista me zanima šta je na tvojoj slici[pray]

još sačekam mark1-a ..on bi mogao obranit čast Dalmatinaca

mateja:

Octopus baš sam malo prije gledala slike i zaista me zanima šta je na tvojoj slici[pray]

još sačekam mark1-a ..on bi mogao obranit čast Dalmatinaca

Evo me pozdrav svima , malo fibre i grlobolje , zalega sam dobro. Ima dosta toga kod nas biće i još neki od forumaša kaputaje ka grdelin…….

Mateja te dobro pitala je ono nek vrsta majmuna….????

mark1 ….ribar i nisi to vidio??


mark1 ….ribar i nisi to vidio??

Buni me ona peraja na glavi . a po zubinama mogla bi bit i komarča

New Report

Close