Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Da, makar na uru-dvi[smiley][smiley][smiley]

Ee super.. neke kolege forumaši iz Splita su pitali za tebe…..

Šta je ovo … svi pobjegli na skype….?
Sinoć su neki bili strogi prema doktoru.. mogli bi mu se i izvinit…..


Šta je ovo … svi pobjegli na skype….? Sinoć su neki bili strogi prema doktoru.. mogli bi mu se i izvinit…..

pa sta cekas,izvini se[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ford: ” Šta je ovo … svi pobjegli na skype….? Sinoć su neki bili strogi prema doktoru.. mogli bi mu se i izvinit….. ” pa sta cekas,izvini se[lol]

Ma, pusti ga, vidiš da je ionako sav spigan, di će se više izvijat. Neka se ispriča, lakše je.[rolleyes]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


zeko: ” Ford: ” Šta je ovo … svi pobjegli na skype….? Sinoć su neki bili strogi prema doktoru.. mogli bi mu se i izvinit….. ” pa sta cekas,izvini se[lol] ” Ma, pusti ga, vidiš da je ionako sav spigan, di će se više izvijat. Neka se ispriča, lakše je.[rolleyes]

To je nesto drugo.ali triba ga razumit,njegova vjera ima poseban nacin izgovora,ponasanja itd…[angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kakva je ovo panika …. pa ne radimo mi ovdje … i ne živimo od ovoga ovdje…. meni se lijepo ovdje družiti s Vama …. bez obzira na moje ……. nastranosti … ( istina najviše boli ……. ali to je tako …. )

Jedno veče me nema a vi svi napali Doktora[angry] Izgleda da je to zbog Saše i vaše ljubomore[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

Pa ljudi moji gdje ste[cry] Opet pričam sama sa sobom[sad] jer ste opet svi na skypu.
Alo ima li koga???

[emo_cool]

Ajde dođ i ti na skype.[thumbsup]


Pa ljudi moji gdje ste[cry] Opet pričam sama sa sobom[sad] jer ste opet svi na skypu. Alo ima li koga???

Nema nikoga, ni ovdje ni na skypu. Kako si ti kolegice?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Polako se okupljamo[thumbsup] To je več bolje[wink] Zanima me da li se nešto radilo danas ili ste samo promatrali situaciju? Ja sam bila u drugoj grupi[sad]

[emo_cool]

New Report

Close