Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Forde di ti je doktor[undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

@svojnov9: Hmmmm, koliko ste si dobri si doktorom? Ono, informativno, da znam dal’ podijeliti pola stolice ili ne? Usto, malo sam oveći, pa…


@Ford

Da, shvatio sam da je u subotu. Ako dođem u Zadar u petak zajamčeno mi je dobro mjesto u subotu s leđima okrenutim zidu [smiley][smiley]

Suricata suricatta


Forde di ti je doktor[undecid]

Nije online , stiže za koji minut


Da, shvatio sam da je u subotu. Ako dođem u Zadar u petak zajamčeno mi je dobro mjesto u subotu s leđima okrenutim zidu [smiley][smiley]

Dobra[thumbsup]



@svojnov9
: Hmmmm, koliko ste si dobri si doktorom? Ono, informativno, da znam dal’ podijeliti pola stolice ili ne? Usto, malo sam oveći, pa…


@Ford

Da, shvatio sam da je u subotu. Ako dođem u Zadar u petak zajamčeno mi je dobro mjesto u subotu s leđima okrenutim zidu [smiley][smiley]


Vjeko sramota me je reć ali nevjeruj ni Fordu jer pošto si muško dobit ćeš kantun i to samo sa jednim prolazom..[thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Čovječe, koji ste vi pokvarenjaci [smiley][smiley][smiley][smiley]

Suricata suricatta


” Vjeko sramota me je reć ali nevjeruj ni Fordu jer pošto si muško dobit ćeš kantun i to samo sa jednim prolazom..[thumbsup]

A najbliža forumašica će biti niti 200 metara od vas dvojice…

Forde nebi ja više od 15 ljudi

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Čovječe, koji ste vi pokvarenjaci [smiley][smiley][smiley][smiley]

Vjeko, šta je i tebe ova “bagra” namamila?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


vjeko: ” Čovječe, koji ste vi pokvarenjaci [smiley][smiley][smiley][smiley] ” Vjeko, šta je i tebe ova “bagra” namamila?

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kaj, nisam jedini?

Izgleda da oni nam vabe (ono ala “Deliverance” stil), a onda snađi se druže

Suricata suricatta


Čovječe, koji ste vi pokvarenjaci [smiley][smiley][smiley][smiley]

Kad se samo sjetim da sam do prije mjesec dana bio poput Vjeke,poput svih…[pray]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close