Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Forde, U svjetlu ovih opisa vaših susreta i svih vaših upozorenja za drchiša, ne znam kako da tumačim ovu rečenicu upućenu Posejdonu: “Posejdone, nemoj samo da 19.01. bogovi padnu na koljena….” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Doktor je sluša Azru kad je bio mlad, a Azra ima jednu pjesmu Fa fa…

No divno, baš ste dragi dečki. Odmah bi me posjeli uz dotura. Ja ću u petak doći i malo razgledavati grad.


@posejdon

Budući se drchip predstavlja kao svjetski čovjek, erudit štoviše, možete cijelu večer raspravljati o dionicama, vinu, lijepoj umjetnosti itd. To mislim pod usluga

Suricata suricatta

Zeko vidiš šta nam rade a mi jedva se izborili da sjedimo kod doka a ono bogovi na tjeme,odmoderiranje….,i šta ti ga ja znam još…..bem ti kapulicu

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


A di je doktor,prati nas i smije se[angry]

Ma dobro ako se smije, samo da nam ne zamjeri zezanje i olajavanje

Suricata suricatta


No divno, baš ste dragi dečki. Odmah bi me posjeli uz dotura. Ja ću u petak doći i malo razgledavati grad. @posejdon Budući se drchip predstavlja kao svjetski čovjek, erudit štoviše, možete cijelu večer raspravljati o dionicama, vinu, lijepoj umjetnosti itd. To mislim pod usluga

Ma dobar je doktor,samo nedajte da vas dira i sve je u redu[wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


No divno, baš ste dragi dečki. Odmah bi me posjeli uz dotura. Ja ću u petak doći i malo razgledavati grad.


@posejdon

Budući se drchip predstavlja kao svjetski čovjek, erudit štoviše, možete cijelu večer raspravljati o dionicama, vinu, lijepoj umjetnosti itd. To mislim pod usluga


samo poslije par čajeva letu ruke ……hm,hmmmmm…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Što vas je šlatao?

A joj… [shocked]

La vita e bella!

ali mu ništa ne zamjeramo jer ipak je prošao svijeta….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Što vas je šlatao? A joj… [shocked]

[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Što vas je šlatao?

A joj… [shocked]


Ma malo nismo skoro ni osjetili..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

svojnov9:

vjeko: ” Dobro, to je vaše objektivno mišljenje o dotoru. Ja ću stvoriti kada ga upoznam. Sada sam barem siguran da će Posejdon/Samanta sjediti pokraj njega [smiley][smiley][smiley][smiley] Mogu ja njegovu taštinu upoznati i sjedeći njemu sučelice, zar ne? ” Izvini Vjeko ali mene dopadne baš upravo to mjesto

Hmmm, pretpostavljam da neki dogovor ne dolazi u obzir? Odmoderiravanje za mjesto? [smiley][smiley]


bit ću dobar bar mi daj pola mjesta,pliz..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


No divno, baš ste dragi dečki. Odmah bi me posjeli uz dotura. Ja ću u petak doći i malo razgledavati grad.

Vjeko ako misliš doći u Split to je ovaj petak 11.01. , a ako misliš doći u Zadar to nije u petak već u subotu 19.01.
Možda sam u nekom od prethodnih postova krivo napisao ali u Zadru smo u subotu….

New Report

Close