Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Da, doista je taj drchip enigma. Ne znam Posejdone, možda je vrijeme da se i mi uputimo na okupljanje forumaša Dalmacije da vidimo oko čega ta fama s doktorom?

Suricata suricatta


nema me sljedećih dvadesetak minuta odo po nekakve tablete…………..

nije mi drago,zar i ti

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Za Zadar je već pao dogovor. [thumbsup]

La vita e bella!

Dobro, to je vaše objektivno mišljenje o dotoru. Ja ću stvoriti kada ga upoznam.

Sada sam barem siguran da će Posejdon/Samanta sjediti pokraj njega [smiley][smiley][smiley][smiley]

Mogu ja njegovu taštinu upoznati i sjedeći njemu sučelice, zar ne?

Suricata suricatta


Dobro, to je vaše objektivno mišljenje o dotoru. Ja ću stvoriti kada ga upoznam. Sada sam barem siguran da će Posejdon/Samanta sjediti pokraj njega [smiley][smiley][smiley][smiley] Mogu ja njegovu taštinu upoznati i sjedeći njemu sučelice, zar ne?

Njemu je svejedno tko sidi kraj njega[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Dobro, to je vaše objektivno mišljenje o dotoru. Ja ću stvoriti kada ga upoznam. Sada sam barem siguran da će Posejdon/Samanta sjediti pokraj njega [smiley][smiley][smiley][smiley] Mogu ja njegovu taštinu upoznati i sjedeći njemu sučelice, zar ne?

Ti bi Posejdona u vatru bacio jel?
Sramoto jedna!

To mi vračaš zbog potrganih nogu? [lol]

La vita e bella!


Za Zadar je već pao dogovor. [thumbsup]

Tako je Posejdone…Reci mi za sada iz Zg stižeš ti,nina505 i alabama.
Ima li još tko?


vjeko: ” Dobro, to je vaše objektivno mišljenje o dotoru. Ja ću stvoriti kada ga upoznam. Sada sam barem siguran da će Posejdon/Samanta sjediti pokraj njega [smiley][smiley][smiley][smiley] Mogu ja njegovu taštinu upoznati i sjedeći njemu sučelice, zar ne? ” Njemu je svejedno tko sidi kraj njega[lol]

Jel?

La vita e bella!


Sada sam barem siguran da će Posejdon/Samanta sjediti pokraj njega [smiley][smiley][smiley][smiley] Mogu ja njegovu taštinu upoznati i sjedeći njemu sučelice, zar ne?

Moja preporuka je sjedit treso od njega

Ford:

Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe… Kako da ga baniram?

Daj mu kistru pive bit ce miran ko janje[lol] [lol] [lol]


a da ga je nabit pounjem

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” Ford: ” Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe… Kako da ga baniram? ” Daj mu kistru pive bit ce miran ko janje[lol] [lol] [lol] ” a da ga je nabit pounjem

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ti bi Posejdona u vatru bacio jel? Sramoto jedna! To mi vračaš zbog potrganih nogu? [lol]

Vjeko se je vrhunski izvukao….
Posejdone, nemoj samo da 19.01. bogovi padnu na koljena….

New Report

Close