Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

a neznam možda je kakva mećava gori , nema ni octopusa………..


Mark di nam je Mateja[undecid]

Doktore Kunič … vi ste postali opasni….. ideš Fordovim stopama ….


zeko: ” Mark di nam je Mateja[undecid] ” Doktore Kunič … vi ste postali opasni….. ideš Fordovim stopama ….

Sta ti bi doktore[angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ej Tony… jesi ti iz Zadra……?
Pa možeš nekako naštimati do 19. da ne budeš odsutan…
Kolegica Sjuzann će pronaći nekakav restorančić a okupljanje će biti oko 18-19 h…
Svi detalji će biti objavljeni narednih 4-5 dana… čekamo još koliko će nas se okupiti… za sada nas je u zadru 10-ak ali vjerojatno će se do onda broj povečat

Kako sad stvari stoje, još dvoje zaintersiranih [thumbsup]

ej neso… pozdrav…
jesi i ti u zd 19.01.?
sjuzann ako se ovako nastavi morat ćemo se naći u restoranu a ne u restorančiću….

Najverojatnije! Nas dvoje dolazimo 99% [cool][cool]

Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe…
Kako da ga baniram?


kolegica ugovara restoran znaš da su pirevi , subota……………………

upravo to…ima jedan krasan restoran, a moram sutra zvati da ne bude slučajno pir…
[smiley]


Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe… Kako da ga baniram?

Daj mu kistru pive bit ce miran ko janje[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


ej neso… pozdrav… jesi i ti u zd 19.01.? sjuzann ako se ovako nastavi morat ćemo se naći u restoranu a ne u restorančiću….

to me i brine…
[smiley]….salu za pir ćemo iznajmiti…


Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe… Kako da ga baniram?

OK, sad više ne pratim? Kaj je “doktor” učinio da nitko ne želi doći, odnosno kaj točno radi da mu to polazi za rukom?

Suricata suricatta


Ford: ” Vjeko, ozbiljno pitam, pokušavam organizirat nekakva okupljanja a zbog drchipa neće skoro nitko da mi dođe… Kako da ga baniram? ” OK, sad više ne pratim? Kaj je “doktor” učinio da nitko ne želi doći, odnosno kaj točno radi da mu to polazi za rukom?

Bio Sloveniji na okupljanju s Matejom i kolegicama a, njega nismo zvali ( Forda ) ….

New Report

Close