Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Još da ja pišem o ribolovu i fotografijama….

ha,ha svak ondje di je meštar.Što je sa doktorom i zekom.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

jao,cijenjene kolegice i kolege kolikol ste nakucali ovdje..
ne stignem pratiti sve..ali vec vas ima dovoljno, slozni ste da vas komotno mogu proglasiti sektom u najpozitivnijem mogucem znacenju[kiss][kiss][kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Jutro …. Dalmacijo ….. radni ljudi rade ….. Mark1 oče li ta kava ?


Jutro …. Dalmacijo ….. radni ljudi rade ….. Mark1 oče li ta kava ?

Evo oće , prva pokipila…………………

Dobro jutro svima , zaboravih………..

Dobro jutro radni narode….
MIG ti bi 19. 01. moga doletiti do Zadra…. ima tamo neki aerodrom baš za MIG-ove


Dobro jutro radni narode….
MIG ti bi 19. 01. moga doletiti do Zadra…. ima tamo neki aerodrom baš za MIG-ove

Ima ima super, sad su i rampu zatvorili … tko god je letio u zd, naročito kad stižu turisti zna da je najbolji dio leta užasnut pogled na licima putnika u avionu kad avion sleti u zd i rula prema zgradi, a oni vide rotaciju na pisti (naročito po noći) … hehehe a niko ne kuži rampu i cestu koja prolazi po aerodromu … hehehe. Doduše koliko ja znam cesta je zatvorena i sad se ide okolo …

Inače aerodrom je, ja mislim najveći u hr poslije plesa …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

je, nasi migovi su stacionirani tamo..
ali hrvtaskoj pripada i dio velikog komplexa zeljava pored bihaca, to je bio naj aerodrom u cijeloj jugi..

ne mogu 19.01. nikako, ali zato od srca vam zelim dobar provod[kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ok MIG, hvala na informaciji i dobrim željama….mislim da će biti prilika….pa ako nikad onda kad budemo jednom gostovali u Zagrebu…
Za sada je raspored okupljanja:
11.01. Split
19.01. Zadar


ok MIG, hvala na informaciji i dobrim željama….mislim da će biti prilika….pa ako nikad onda kad budemo jednom gostovali u Zagrebu… Za sada je raspored okupljanja: 11.01. Split 19.01. Zadar

Mig mi cemo ipak autima …. brodovima … nisu za nas avioni … ali svejedno ti i svi ostali uvijek dobrodošli

Vjeko molim banirajte ovog gospodina poviše… na svim temama

New Report

Close