Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Već vidim bit će ludo u Zadru .Suzan spremi salu ali sa oblim stolovima plizzzz.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

ivanasi:

imam i ja skype aki ga nisam još koristila…
jeste li sa slušalicama i kamericama, ili samo chatate?

većinom chat ali ima ih i sa kamerama ali pošto nismo baš apoloni……


Nego živite u podzemlju i klonite se sunca?!

sjuzann:

ivanasi: ” sjuzann, ja sjedim kraj tebe, dalje od njega[smiley][smiley] ” [lol] [lol] [lol]

mislim da će se on uvaliti u sredinu…neizbježan je…
[smiley]


može, može, možda ja dovedem pratnju, odnosno pratnja doveze mene[wink]
ipak, opasni su to momci…

Ne u podzemlju samo radimo…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Ja bi već dio došao odavno U st ali Bogu hvala dobi prekrasnog sinčića pod bor pa taman ima grčeve i ne mogu ženu ostavit samu … a imam i drugu bebačicu od godinu i pol koja je živi harambaša pa žena ne može s obadvoje izaći na kraj …

Nije ti onda sad najbolje vrijeme za izlete… bit će prilika … ovde se formirala grupa od 10-ak stalnih članova plus još nekoliko ljudi koji povremeno dolaze ili nisu iz Splita…… tako da mislim da će se ova okupljanja održati i na duži rok…..


Ne u podzemlju samo radimo…

Trenutak iskrenosti
[smiley]

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ma u zd bi baš htio doći dosta mi je mijenanja pelena i ja hoću malo provoda [cool]


@Ford

Može sutra na poslu skidam skype pa mi ti se javim

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Vistman obaveze su obaveze ali ako dođeš bit ćeš dragi gost i bit će ti sigurno odlično.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

laku noć[yawn]


Ma u zd bi baš htio doći dosta mi je mijenanja pelena i ja hoću malo provoda [cool] @Ford Može sutra na poslu skidam skype pa mi ti se javim

bilo bi nam drago da se vidimo u Zadru…


Vistman obaveze su obaveze ali ako dođeš bit ćeš dragi gost i bit će ti sigurno odlično.

Ma šalim se … najmanji problem je djetetu pelenu promijeniti … hvala na lijepom gostoprimstvu … laku noć svima …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close