Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

imam i ja skype aki ga nisam još koristila…
jeste li sa slušalicama i kamericama, ili samo chatate?


sjuzann ja sidim kraj tebe…

ako budeš dobar…[lol] [lol] [lol]


ej vistmane … pa šta će ti skype… svi su ovde…

Pa ja to ne znam kad nisam instalirao skype 😉 Hvala za info sad ti dugujem još jednu rundu … nadam se čim prije …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Kad upoznaš Forda vidit ćeš koji je on berekin a mi smo samo predmet zezancije.Mi se neznamo ali se nadam da ćemo se doskora upoznati.Vidit ćeš koja je to pozitivna ekipa.Zaje..ncija stopostotna.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

sjuzann, ja sjedim kraj tebe, dalje od njega[smiley][smiley]


sjuzann, ja sjedim kraj tebe, dalje od njega[smiley][smiley]

[lol] [lol] [lol]

samo chatamo….za sada…. kamere i slušalice imaju samo neki pa to na privat ko hoće…
nadam se da se ne osječaš neugodno… nema razloga… vidiš kakve gluposti meni piše alabama… pa se neljutim…. štaš se ljutiti na budale


imam i ja skype aki ga nisam još koristila…
jeste li sa slušalicama i kamericama, ili samo chatate?

većinom chat ali ima ih i sa kamerama ali pošto nismo baš apoloni……

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ma ne ljutim se ja[wink]
neznam ti se ja ljutiti duže od 10 sec.


Ford: ” ej vistmane … pa šta će ti skype… svi su ovde… ” Pa ja to ne znam kad nisam instalirao skype 😉 Hvala za info sad ti dugujem još jednu rundu … nadam se čim prije …

Vistmane… rundu prihvačam…
Ista ti je ekipa i ovde i na skypu…. kad se priključiš, danas ili neki drugi dan… samo mi dojavi svoj nick… onda te ja nađem i konektiram u našu sobu… i tamo ćeš onda imat popis svih naših nickova…. ima nas oko 10-ak

Ja bi već dio došao odavno U st ali Bogu hvala dobi prekrasnog sinčića pod bor pa taman ima grčeve i ne mogu ženu ostavit samu … a imam i drugu bebačicu od godinu i pol koja je živi harambaša pa žena ne može s obadvoje izaći na kraj …

Ali probati ću doći u zadar svakako!

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


ivanasi: ” sjuzann, ja sjedim kraj tebe, dalje od njega[smiley][smiley] ” [lol] [lol] [lol]

mislim da će se on uvaliti u sredinu…neizbježan je…
[smiley]

New Report

Close