Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Zar nitko od vas ne voli cokolade[sad]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ej Alabama… ja ću sve kontra tebe radit… kad ti kupuješ ja ću prodavat… i obratno … i tako sve dok ne bankrotiram[smiley]


Zar nitko od vas ne voli cokolade[sad]

Čekamo IPKK na 950[bye]

ivanasi:

Ford: ” ivanasi: ” bok ekipa…..kako idu dogovori? Jel se spremate za sutrašnje jutro? Oće li netko trgovati štogod? ” Ja tražim kupca za TISK…. ali ništa ispod 1600… Kupia bi malo Belja… ” ako nađeš prodaj i moje [cry]

Kolegice, čemu suze?


ma kupila sam po visokoj cijeni pa sam sada još u minusu a sve me strah…


Ej Alabama… ja ću sve kontra tebe radit… kad ti kupuješ ja ću prodavat… i obratno … i tako sve dok ne bankrotiram[smiley]

Evo, ja ću ti odkupiti TISK po 1600.[cool]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alabama:

ivanasi:

Ford: ” ivanasi: ” bok ekipa…..kako idu dogovori? Jel se spremate za sutrašnje jutro? Oće li netko trgovati štogod? ” Ja tražim kupca za TISK…. ali ništa ispod 1600… Kupia bi malo Belja… ” ako nađeš prodaj i moje [cry]

Kolegice, čemu suze?

ma kupila sam po visokoj cijeni pa sam sada još u minusu a sve me strah…

Ivana udri brigu na veselje i dođe sve na svoje…..


Zar nitko od vas ne voli cokolade[sad]

je, ja, udebljala sam se od muke čekajući IPKK da poraste, pa sam ga se riješila kad je krenuo opet titrati…ide mi na živce


Alabama: ” ivanasi: ” Ford: ” ivanasi: ” bok ekipa…..kako idu dogovori? Jel se spremate za sutrašnje jutro? Oće li netko trgovati štogod? ” Ja tražim kupca za TISK…. ali ništa ispod 1600… Kupia bi malo Belja… ” ako nađeš prodaj i moje [cry] ” Kolegice, čemu suze? ” ma kupila sam po visokoj cijeni pa sam sada još u minusu a sve me strah…

Čega te je strah?[huh]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ford:

Ej Alabama… ja ću sve kontra tebe radit… kad ti kupuješ ja ću prodavat… i obratno … i tako sve dok ne bankrotiram[smiley]

Evo, ja ću ti odkupiti TISK po 1600.[cool]


ŽIVI BILI PA BRZO DOČEKALI [thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Ford: ” Ej Alabama… ja ću sve kontra tebe radit… kad ti kupuješ ja ću prodavat… i obratno … i tako sve dok ne bankrotiram[smiley] ” Evo, ja ću ti odkupiti TISK po 1600.[cool]

Mala mu je dobit na 1600 ( on ceka bar 40% )

ne volim kad su velike amplitude[angry]

Alabama:

Ford: ” Ej Alabama… ja ću sve kontra tebe radit… kad ti kupuješ ja ću prodavat… i obratno … i tako sve dok ne bankrotiram[smiley] ” Evo, ja ću ti odkupiti TISK po 1600.[cool]

Mala mu je dobit na 1600 ( on ceka bar 40% )


40% od koliko?

New Report

Close