Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Mateja ima sniga gore , ako ima pošalji malo po octopusu………..

Mateja si dobro … dugo te nismo čuli ….


Napadaju ga da montira web kameru , a njemu se baš i neće………………

Pa kako još i kameru kad ste svi iz Splita[undecid] Mark da li si i ti več na skypu[shocked] Zeko je rekao da neče ali su ga izgleda dobro prepričavali[huh]

[emo_cool]

mark1:

Napadaju ga da montira web kameru , a njemu se baš i neće………………

Pa kako još i kameru kad ste svi iz Splita[undecid] Mark da li si i ti več na skypu[shocked] Zeko je rekao da neče ali su ga izgleda dobro prepričavali[huh]

Ma ritko zaboli me glava tamo , imam osječaj da je bučnije nego u kašteleta………………, a nikoga ustvari nečuješ


Mateja ima sniga gore , ako ima pošalji malo po octopusu………..

Sniga ima to če vam i Octopus reči ali ne znam kako če vam ga on donesti[undecid] Bilo bi ipak bolje da vi jednom dođete tu kod nas Doktore je več bio i mislim da mu je bilo dobro[lol]

[emo_cool]

Da vratija se bez gipsa znači da ipak ima iskustva……

Doktore dobro sam ali treba vam i malo vremena da predahnete od mene[lol]

[emo_cool]

Mark zar nije ovdje lijepše nego na skypu[thumbsup] Možeš u miru pričati sa kim želiš[smiley]

[emo_cool]

mateja:

Zeko bok[smiley] Vidim da su te nešto napali u medvjedovom brlogu, samo se nedaj[thumbsup]

To ti je kad dirnes u osinje gnjezdo,ali nista je to ako ja pocmem razotkrivat forum ce se raspast,nikoga nisam spomenuo sto se sami javljaju[lol]

Zeko di si , jesi šta ljut ili umoran…………

Možda je opet kod medvjeda[lol]

[emo_cool]

snig nije problem – u onoj torbi u kojoj idu komarče i koja hoba iz Dalmacije u Lj.[cool] i pošto vozim brzo..moglo bi ha…
samo iskreno u Lj. snig – O cm

Octopus pa možeš iči na Krvavec ovi Dalmatincu ne budu znali[thumbsup]

[emo_cool]

New Report

Close