Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Forde oće li Vjeko naletit do Splita nešto je spominja kroz prvi misec


Forde oće li Vjeko naletit do Splita nešto je spominja kroz prvi misec

Naletit će, jedino još moram odrediti koji vikend

Suricata suricatta

Vjeko, za 2 tjedna ( 19.01.) smo u Zadru… sve ostale tjedne smo petkom u Splitu…

Vjeko možeš samnom i Alabamom u Zadar. Ford šta ste prebacili okupljanje za subotu?

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


Vjeko možeš samnom i Alabamom u Zadar. Ford šta ste prebacili okupljanje za subotu?

Ajd dogovorit ćemo nešto. Na žalost, zbog prirode honorarnih poslova ne mogu znat kad će biti nešto hitno ili s vrlo kratkim deadline-om tako da ne mogu ništa jamčiti, ali, ljudi smo, dogovorit ćemo se [smiley]

Suricata suricatta


Vjeko možeš samnom i Alabamom u Zadar. Ford šta ste prebacili okupljanje za subotu?

Nina zbog tebe smo prebacili sa petka u subotu.
Nemoj ništa o ovom govorit Alabami, on misli da smo zbog njega promijenili termin….[smiley]
Dakle sljedeće okupljanje 11.01.( petak) u Splitu a onda smo 19.01.( subota) u Zadru


nina505: ” Vjeko možeš samnom i Alabamom u Zadar. Ford šta ste prebacili okupljanje za subotu? ” Nina zbog tebe smo prebacili sa petka u subotu. Nemoj ništa o ovom govorit Alabami, on misli da smo zbog njega promijenili termin….[smiley] Dakle sljedeće okupljanje 11.01.( petak) u Splitu a onda smo 19.01.( subota) u Zadru

Uf, nekako bi mi više pasalo da ste odgodili zbog Alabame, sad se osjećam dužnik i ne smijem vas prevariti i ne doći. [smiley]
Mogla sam doći i u petak, ali radim do 4,5 pa dok se krene….

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Nina ako slučajno bude problema na rotoru zovi Forda on je specijalist za te situacije(ps.pitaj sjuzann)

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Nadam se da neću imati problema s rotorom [smiley],
ali nema veze nek’ sjuzann ispriča

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Zeko – Doktore Kunić gdje si …..

svugdje okolo cili dan na intenetu ….. a, ovdje i na skype te nema …

Zeko …. Zeko …. nisam se to nada od tebe ….[lol] [lol] [lol]

ma pusti ga, tko zna di je….na skype mu se javljam ,a taj nebadiva…tako da sam održala monolog…..[lol] [lol] [lol]


Vjeko možeš samnom i Alabamom u Zadar. Ford šta ste prebacili okupljanje za subotu?

pa kolegice nece Vam Alabama nista[smiley]

ja garantiram za tog profinjenog ,sarmantnog gospodina[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close