Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ljudi ide li se u Zadar , ima zainteresiranih , sjuzan di si od tebe sve zavisi , a mi ćemo pomoć u org.koliko bude tribalo…… Mislim u odvozu pripitih i to….. šalim se.

naravno mark da dolazite…ja sam mislila da je već sve dogovoreno…bila je riječ o 18.01 ali ako se slažete možemo odgoditi za 19.01 radi Alabame i Nine…

Mark1 javi mi se cas na skype

mark1:

Ljudi ide li se u Zadar , ima zainteresiranih , sjuzan di si od tebe sve zavisi , a mi ćemo pomoć u org.koliko bude tribalo…… Mislim u odvozu pripitih i to….. šalim se.

naravno mark da dolazite…ja sam mislila da je već sve dogovoreno…bila je riječ o 18.01 ali ako se slažete možemo odgoditi za 19.01 radi Alabame i Nine…

meni odgovara svakako…………..


mark1: ” Ljudi ide li se u Zadar , ima zainteresiranih , sjuzan di si od tebe sve zavisi , a mi ćemo pomoć u org.koliko bude tribalo…… Mislim u odvozu pripitih i to….. šalim se. ” naravno mark da dolazite…ja sam mislila da je već sve dogovoreno…bila je riječ o 18.01 ali ako se slažete možemo odgoditi za 19.01 radi Alabame i Nine…

Nije uvjet. Prilagodićemo se i za 18. (zadavaćemo naloge laptopom iz auta)[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ma njima ti je svejedno Alabama…misliš da 19. imaju nekog posla…neeemaju…[smiley]…
šalim se…večeras nek se izjasne….


Ma njima ti je svejedno Alabama…misliš da 19. imaju nekog posla…neeemaju…[smiley]… šalim se…večeras nek se izjasne….

A možda neki idu na ribarenje ili na Kupres. Vidjet ćemo…..[smiley]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ja sam se izjasnio , ………………. valjda će i ovi moji ubrzo……


sjuzann: ” Ma njima ti je svejedno Alabama…misliš da 19. imaju nekog posla…neeemaju…[smiley]… šalim se…večeras nek se izjasne…. ” A možda neki idu na ribarenje ili na Kupres. Vidjet ćemo…..[smiley]

Na ribarenje još nekako, a na Kupres nikako…da noge polome…[lol] [lol]


ja sam se izjasnio , ………………. valjda će i ovi moji ubrzo……

Kako? Pa tvoj prijedlog da to bude i 18. i 19. neznam da li mogu svi izdržati.[proud]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

nisu ti oni za snig…i doktor je jedva živ doša doma…[lol] [lol] [lol]

mark1:

ja sam se izjasnio , ………………. valjda će i ovi moji ubrzo……

Kako? Pa tvoj prijedlog da to bude i 18. i 19. neznam da li mogu svi izdržati.[proud]

procijeničeš sam kad nas vidiš……


nisu ti oni za snig…i doktor je jedva živ doša doma…[lol] [lol] [lol]

Bome nisam , volim lito i gotovo……………..

New Report

Close