Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Pozdrav mateja , evo ima neko i budan , brzo će i ostali .

Dobro jutro svima, vidim da ste se dobro zabavili sinoć, mene je prehlada zadržala doma u toplo, otkud sad svi na skype kad je prije bio ICQ, al dobro javite nickove na PM pa da se i ja povežem. Mark1 mogu li dobit koju sliku da pokušam doživit atmosferu.[shocked]

Evo upravo se vratila i vidim da je bio Mark več tu[huh] Možda če doči kasnije nazad[smiley]

[emo_cool]

Ako su bile slike i ja bi volila koju imat. Mark[pray]

[emo_cool]


Ako su bile slike i ja bi volila koju imat. Mark[pray]

[thumbsup]

Mark po nekim slikama koje si postao, vidi se da je bilo raspoloženje ono pravo[thumbsup]

[emo_cool]

mateja:

Ako su bile slike i ja bi volila koju imat. Mark[pray]

[thumbsup]


Ja sm prvi pita, znam da žene imaju prednost al i ja bi koju.[thumbsup]


Ja sm prvi pita, znam da žene imaju prednost al i ja bi koju.[thumbsup]

[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

Branexy:

Ja sm prvi pita, znam da žene imaju prednost al i ja bi koju.[thumbsup]

[lol] [lol] [lol]


Drago ti je mateja, pa kad ti nešto napišeš na ovom forumu o tome se danima priča, uh volio bi te upoznat mora da si super mačka.[angry]


Mark po nekim slikama koje si postao, vidi se da je bilo raspoloženje ono pravo[thumbsup]

Pa da ka i uvik vesela ekipa , znaš i sama……


mateja: ” Branexy: ” Ja sm prvi pita, znam da žene imaju prednost al i ja bi koju.[thumbsup] ” [lol] [lol] [lol] ” Drago ti je mateja, pa kad ti nešto napišeš na ovom forumu o tome se danima priča, uh volio bi te upoznat mora da si super mačka.[angry]

Branexy nemoj biti slabe volje[wink] samo se dobro osječam kad žene imaju prednost jer to čine pravi muškarci[thumbsup]
Inače i ja bi još koji put došla na okupljanje i volila te upoznat[smiley]

[emo_cool]

Branexy:

mateja: ” Branexy: ” Ja sm prvi pita, znam da žene imaju prednost al i ja bi koju.[thumbsup] ” [lol] [lol] [lol] ” Drago ti je mateja, pa kad ti nešto napišeš na ovom forumu o tome se danima priča, uh volio bi te upoznat mora da si super mačka.[angry]

Branexy nemoj biti slabe volje[wink] samo se dobro osječam kad žene uvijek imaju prednost jer to čine pravi muškarci[thumbsup]
Inače i ja bi još koji put došla na okupljanje i volila te upoznat[smiley]


Nisam ljut draga mateja, evo sad će i meni poslat, zaboravio sam mu javit e-mail, ja ću biti dole idući petak sigurno pa se nadam da se i vidimo. [kiss]

New Report

Close