Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Gotham Marex onaj kafić na diklu kojeg more oplakuje, plaža u tuštici imate mjesta za zaljubiti se more,a ja ko i posejdon zaljubljive prirode


Ljudi ja se ovdje žrtvujem za dobrobit zadra i suta se budim u 5h a vi svi bris u krpe

prinio si svoju žrtvu, duboko smo zahvalni, a sad u krpe…
[smiley]

Di svi tu i mali mujo laku noć ljudi

Vidim da meni kao zadnjem ostaje da kažem laku noć a tako mi se priča.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Zeko i tebi i svojnov-u

Nisam još vidija ali hvala svejedno.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

pogledala sam…svi ste krasno ispali ali ona di ste ti i doktor je najbolja…ko curice…[smiley]
[/quote]
Normalno kad sam i ja slika.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Petkom je bolje nego subotom, makar je tako bilo prije 2 godine! Hm, sad ste me zainteresirali, vidim da je ekipa odlična! Ja sam u Zagrebu na okupljanju govorio da bih više volio da skupa zapjevamo nego da mi ATPL ode na 5k, tako sam i mislio! Ja sam uvijek za feštu, malo priče o dionicama, vremenu, djeci, Hajduku… A onda ruke gore, gore, gore…


@ford
, sjećam se toga…[lol]


Kao zadnji moram nasamo komentirat’ al’ sad me pogodi……uuuuuu….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ha,ha tako mi i triba ostavim društvo doma otiđem na konstruktivno druženje,vratim se,dignem društvo i ispratim te na forumu popušim……hebiga.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Dobro jutro Dalmacijo…..ajde dobro i svi ostali.
Svim snjegoljupcima sretan put i ugodan provod[bye]
Vidim da je ekipa iz Kašteleta sinoć oborila rekord: nakon razlaza još 17 stranica[shocked]
Idem malo to pogledat[tongue]


šteta što nema bakice na temi večeras

Eto bakicaaa je vršila posljednje pripreme za skijanje…uglavnom sve je sada već spremno…još jedna kavica i via Slovenia…pozdrav dragim Dalmatincima…ako se koji zaleti do Pohorja…lako ćete me naći…pa da popijemo kuhano vino na noćnoj smuki….[wink]


mark1: ” šteta što nema bakice na temi večeras ” Eto bakicaaa je vršila posljednje pripreme za skijanje…uglavnom sve je sada već spremno…još jedna kavica i via Slovenia…pozdrav dragim Dalmatincima…ako se koji zaleti do Pohorja…lako ćete me naći…pa da popijemo kuhano vino na noćnoj smuki….[wink]

A ja taman htio kazati da sam te “ulovio” na fotografiji[smiley]Čini mi se da prehladno za šetnju pa postamo interijere?
Lijepo se provedi u Slo.

Vidim da ste se dobro proveli jučer[thumbsup] a sad svi još spavate[undecid] Lijep pozdrav svima!

[emo_cool]

New Report

Close