Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Zna sam da je doktur lud,ali toliko nisam brate,najprije idemo na skype da mozemo komodno pisat a onda opet Fordu pise da ima PM,e ko sa djavlon tikve sadi o glavu mu se razbijaju

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Zna sam da je doktur lud,ali toliko nisam brate,najprije idemo na skype da mozemo komodno pisat a onda opet Fordu pise da ima PM,e ko sa djavlon tikve sadi o glavu mu se razbijaju

zeko moraš sve pratit

Doktor je već izrazio želju di bi mogli ići…u “Šime”…ali sve je stvar dogovora…ima puno mjesta di je ugodno i dobra spiza…


Zna sam da je doktur lud,ali toliko nisam brate,najprije idemo na skype da mozemo komodno pisat a onda opet Fordu pise da ima PM,e ko sa djavlon tikve sadi o glavu mu se razbijaju

Zeko oisa sam mu da ga dugo nema da je sigurno na PM s nekom ženskom…. kolegicom….

Jel bio kolega Brentos danas na okupljanju?
Njemu veliki pozdrav!

Ajde i meni pošaljite svoje Skypeove na PM. [smiley]

La vita e bella!

Petkom je bolje nego subotom, makar je tako bilo prije 2 godine! Hm, sad ste me zainteresirali, vidim da je ekipa odlična! Ja sam u Zagrebu na okupljanju govorio da bih više volio da skupa zapjevamo nego da mi ATPL ode na 5k, tako sam i mislio! Ja sam uvijek za feštu, malo priče o dionicama, vremenu, djeci, Hajduku… A onda ruke gore, gore, gore…


@ford
, sjećam se toga…[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Zna sam da je doktur lud,ali toliko nisam brate,najprije idemo na skype da mozemo komodno pisat a onda opet Fordu pise da ima PM,e ko sa djavlon tikve sadi o glavu mu se razbijaju

zeko pa znaš doktora…taj je hiperaktivan, na sto strana stigne…

Sjuzann ne sumnjam u tvoj izbor

sjuzann, nečemo u šime, nađi ti nešto po svom izboru a da je mirno tj da možemo pričat bez nadvikivanja…..


zeko: ” Zna sam da je doktur lud,ali toliko nisam brate,najprije idemo na skype da mozemo komodno pisat a onda opet Fordu pise da ima PM,e ko sa djavlon tikve sadi o glavu mu se razbijaju ” zeko pa znaš doktora…taj je hiperaktivan, na sto strana stigne…

Zeko …. Alabama ima dobar potpis…..

Ludim smatraju onoga čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.

možemo mi i zapivat ispod glasa ako miško dođe


zeko pa znaš doktora…taj je hiperaktivan, na sto strana stigne…

hiperaktivan je dobra riječ a ludak još bolja

New Report

Close