Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Forde … nije valjda da ostajemo samo na okupljanju u Splitu ….. daj organiziraj malo ….
svi smo spominjali …. i druge destinacije …..


Forde … nije valjda da ostajemo samo na okupljanju u Splitu ….. daj organiziraj malo …. svi smo spominjali …. i druge destinacije …..

Sad on kucka …. kolegicama mana PM …. stvarno sam ljubomoran….

Pozdrav svima….

Mark1 vidiš ti šta je ovo ….


I tebi zeko lipi pozdrav…

Sjuzan jel te zanima kako je bilo na večerašnjem okupnjanju snimljeno taskrivenom kamerom……

doktore svi lažu


Evo imene,prvi doša doma,a skoro se zadnji javljam.Večeras je bilo interesantno pretresli smo sve.Nije dugo trajalo al je bilo dobro.Pozdrav dragim forumašicama(neću imentovat).

nadam se da si ozdravija i da nisi bija na čaju kao ostali…[wink]


Forde … nije valjda da ostajemo samo na okupljanju u Splitu ….. daj organiziraj malo …. svi smo spominjali …. i druge destinacije …..

Sljedeće okupljanje je opet u Splitu sljedeći petak ( 11.01.2008.)
Nakon toga pravimo prvo okupljanje na gostovanju i to u Zadru 18.01.2007. ( petak).
Stoga molim kolegicu sjuzann da mobilizira forumaše iz Zadarske regije, ivanusi da mobilizira kolege iz šibenske regije, bakicuuu da pokupi sve zainteresirane iz riječke regije… i na kraju pozivam i ekipu iz zagrebačke regije -alabamu,ninu505,white,posejdona,salamauna i sve ostalo da 18.01.2007. budu u Zadru!


sjuzann: ” I tebi zeko lipi pozdrav… ” Sjuzan jel te zanima kako je bilo na večerašnjem okupnjanju snimljeno taskrivenom kamerom……

naravno mark….

Evo ne mogu da ne komentiran,nabrzinu sam prelista na komentari trgovanja,vec se raspravlja o korekciji izgleda kad trziste raste svi se boje da ce pasti,a kad pada onda opet nevalja.
Ja imam prijedlog da svi ostali pokusaju nesto slicno organizirati ovako kao mi,bar ce jednu vecer biti mirni bez obzira sta se dogodilo na burzi.
Poslije ove veceri pojma nemam sta je danas bilo na burzi,i nebriga me sta ce biti u ponediljak[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

mark1:

sjuzann: ” I tebi zeko lipi pozdrav… ” Sjuzan jel te zanima kako je bilo na večerašnjem okupnjanju snimljeno taskrivenom kamerom……

naravno mark….

posla sam ti mail

Nikson i dalmatico na PM mogli ste poslat mail adrese

New Report

Close