Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ford: ” Tako je, okupljanje forumaša u isto vrijeme na istom mjestu. Dakle, danas u 19h u restoranu Kaštelet. ” Reka bi svojnov ; a šta smo službeni…………

A ljut je izgleda. Svejedno, svima želim dobar provod.[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


mark1: ” Ford: ” Tako je, okupljanje forumaša u isto vrijeme na istom mjestu. Dakle, danas u 19h u restoranu Kaštelet. ” Reka bi svojnov ; a šta smo službeni………… ” A ljut je izgleda. Svejedno, svima želim dobar provod.[thumbsup]

Daj Alabama dođi bar iduci tjedan … Ford je posta nervozan…. Možda ne bude bia idući tjedan …


Je li danas u isto vrijeme na istom mjestu?

Je u Slona , Slovenija… za dalmoše ne znam … Kaštelet 19.00 … šta im je to …


Marenda je bila odlična. Kruh sam kupio u Žitnjaku, kažu da ga peče Mlinar i stvarno je dobar.[cool]

Od brašna kupljena u Belju, prevozi se po cestama koje je gradio PZC po projektu IGH, metalnu galaneriju je radio MIV, a sve reosiguravao CRLL[tongue]

markko:

Je li danas u isto vrijeme na istom mjestu?

Je u Slona , Slovenija… za dalmoše ne znam … Kaštelet 19.00 … šta im je to …

Doc. ne p….. već da si se nacrta večeras………………..

evo mene idući tjedan.sad za vas neznam al ja se veselim[thumbsup]


evo mene idući tjedan.sad za vas neznam al ja se veselim[thumbsup]

Octopus svakako da se veselimo dočim dodje netko “sa strane”…..


Marenda je bila odlična. Kruh sam kupio u Žitnjaku, kažu da ga peče Mlinar i stvarno je dobar.[cool]

Čovječe pa ti si poeta.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Forde znaš li ti tko sve dolazi večeras??


octopus: ” evo mene idući tjedan.sad za vas neznam al ja se veselim[thumbsup] ” Octopus svakako da se veselimo dočim dodje netko “sa strane”…..

Forde jer octopus … žensko …. čisto pitam radi rasporeda …. da opet ti ne budes kraj kolegica ….. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]


mark1: ” octopus: ” evo mene idući tjedan.sad za vas neznam al ja se veselim[thumbsup] ” Octopus svakako da se veselimo dočim dodje netko “sa strane”….. ” Forde jer octopus … žensko …. čisto pitam radi rasporeda …. da opet ti ne budes kraj kolegica ….. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ipak cu veceras u Slona , definitivno …. zanimljivije zar ne Mateja , Sjuzan….


…. zanimljivije zar ne Mateja , Sjuzan….

Eto vidite jedino se ja sjetim Vas kolegica…. niko drugi …..
…. a šta se ulizujem … ka Ford ….

Lijepi pozdrav do veceras [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close