Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


a žitnjak?

žitnjak nisam ništa, bia sam čitav u tisku… prvo sam gleda kako uć a kad sam uša nemoš izać….
300 kom


zeko: ” drchip: ” Sva sreča da sutra nema okupljanja … inaće bi opet ja platia buletu ….[lol] [lol] [lol] ” Kakve su ovo sad sabotaze[angry] [angry] ” zeko, doktor se šali, okupljanje je sutra u kašteleta u 19 h

I u Slona …. Slovenija , Ljubljana blizu tromostovlja…..


zeko: ” drchip: ” Sva sreča da sutra nema okupljanja … inaće bi opet ja platia buletu ….[lol] [lol] [lol] ” Kakve su ovo sad sabotaze[angry] [angry] ” zeko, doktor se šali, okupljanje je sutra u kašteleta u 19 h

Opet pije kolu[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Aa..apćihaaa, nema me sutra[bye]


Aa..apćihaaa, nema me sutra[bye]

Ko je ovaj …. prehlađeni ….

drchip, jedro61?

Eto, moram ić. Žena se dere da sam stalno na compu, da nam trpi sexualni život. Odo se tuširat i i obavit to.[bye]
P.S. Vraćam se za 3 minute.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Čaj, limun, med,maxflu,aa..apćihaaa


Eto, moram ić. Žena se dere da sam stalno na compu, da nam trpi sexualni život. Odo se tuširat i i obavit to.[bye] P.S. Vraćam se za 3 minute.

Tko prizna pola mu se doda, možeš i za 5.


Čaj, limun, med,maxflu,aa..apćihaaa

Brentose,kad god kihnes kompjuter mi se strese[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


brentos: ” Čaj, limun, med,maxflu,aa..apćihaaa ” Brentose,kad god kihnes kompjuter mi se strese[lol]

Probaj ti Brentose kuhano vino …..[thumbsup]


Eto, moram ić. Žena se dere da sam stalno na compu, da nam trpi sexualni život. Odo se tuširat i i obavit to.[bye] P.S. Vraćam se za 3 minute.

[smiley][smiley][smiley][smiley]
Ovo je istina a ne ono na filmovima….

New Report

Close