Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Boli ga zub …..


Alabama: ” Jesi to ti ljut zbog Tiska?[rolleyes] ” Nisam uopče ljut, samo sam popizdija kad sam skužia da si mi ti uvalija svoje dionice….

Ma kompenziraću ti to. Evo plačam cugu za sve, kada se vidimo. O.k.?[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


zeko: ” ivanasi: ” Ford: ” Alabama: ” Jesi to ti ljut zbog Tiska?[rolleyes] ” Nisam uopče ljut, samo sam popizdija kad sam skužia da si mi ti uvalija svoje dionice…. ” kupio si tisak na kraju? ” On se drzi one bolje ikad nego nikad[lol] ” A šta fali toj?![angry]

Nista,svi smo mu govorili na 1000kn kupi,a on bit ce to jos jeftinije[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Po koliko si kupija Forde?


drchip: ” inaće bi opet ja platia buletu ….[lol] [lol] [lol] ” neko mora platiti buletu…. je li tako sjuzann?

Tako je moj Matane….
[lol] [lol] [lol]


” Ma kompenziraću ti to. Evo plačam cugu za sve, kada se vidimo. O.k.?[wink]

To te čeka i ovako i onako…..
Pa nisi mi uvalija 10 dionica… ipak se radilo o troznamenkastom broju….


Ford: ” Alabama: ” Jesi to ti ljut zbog Tiska?[rolleyes] ” Nisam uopče ljut, samo sam popizdija kad sam skužia da si mi ti uvalija svoje dionice…. ” Ma kompenziraću ti to. Evo plačam cugu za sve, kada se vidimo. O.k.?[wink]

Alabama ne moraš se brigat niko od nas ne pije … izuzev Forda …. ja tu i tamo coca colu ostali više – manje isto ka i ja ….

Evo i drchip i alabama bi kompenzirali… ja osta bez love a oni bi me još kompenzirali….
Momci pravite račun bez krčmara…


” Alabama ne moraš se brigat niko od nas ne pije … izuzev Forda …. ja tu i tamo coca colu ostali više – manje isto ka i ja ….

Doktore, nemoj se itat… znam neke šinjorine šta rade u Društvu liječenih alkoholičara Split…nekako tema došla i na tebe….
Reka sam im da si dobro, da se sad kompjuterom boriš protiv alkohola


Evo i drchip i alabama bi kompenzirali… ja osta bez love a oni bi me još kompenzirali…. Momci pravite račun bez krčmara…

Volia bi vidjeti ko tebe kompenzira, a da nije na gubitku … [lol] [lol] [lol]

Pa dobro gdje su ostali …. Zeko, Moj novac, Mravojed …. Mateja , Sjuzan , Dlamatinac … oni sa otoka … Mark


drchip: ” Sva sreča da sutra nema okupljanja … inaće bi opet ja platia buletu ….[lol] [lol] [lol] ” Kakve su ovo sad sabotaze[angry] [angry]

zeko, doktor se šali, okupljanje je sutra u kašteleta u 19 h

New Report

Close