Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


[ nikson: ” Mateja kave suze sve Ok ” Vama je sve Ok kad čete se sutra zabavljati i piti pivo kao što kaže Ford a ja ču ovdje čekati, kad čete konačno doči nazad a znaš da je ljepše piti pivo u društvu[wink]

Isto nisi trebala piti Laško u sred Splita….


mateja: ” [ nikson: ” Mateja kave suze sve Ok ” Vama je sve Ok kad čete se sutra zabavljati i piti pivo kao što kaže Ford a ja ču ovdje čekati, kad čete konačno doči nazad a znaš da je ljepše piti pivo u društvu[wink] ” Isto nisi trebala piti Laško u sred Splita….

A bolje bi bio Union?[lol]

[emo_cool]

Pozdrav Mateji i Sjuzann, a i ovima sa skypa[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


sjuzann: ” Gosti na forumu, a njega nigdje…[smiley] ” A to…. pa nisam ja otvorio ovu temu da bude svakom loncu poklopac….. demokratičan sam.. puštam malo i druge da dođu do izražaja… pa kad vidim da zapinje onda malo uprem…

Jesi to ti ljut zbog Tiska?[rolleyes]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Izgleda da če biti sutra bolje[thumbsup]http://www.poslovni.hr/65947.aspx

Zeko pa gdje si mi ti?! Da li si spavao jer je bio danas Poslovni katastrofa[lol]

[emo_cool]


Pozdrav Mateji i Sjuzann, a i ovima sa skypa[lol]

Hvala zeko.
Uopče se ne osječam kao građanin drugog reda
[smiley]

Sve znaš Alabama….[lol]


” A bolje bi bio Union?[lol]

Ne spominji Union… mljac mljac….


Jesi to ti ljut zbog Tiska?[rolleyes]

Nisam uopče ljut, samo sam popizdija kad sam skužia da si mi ti uvalija svoje dionice….


Izgleda da če biti sutra bolje[thumbsup]http://www.poslovni.hr/65947.aspx Zeko pa gdje si mi ti?! Da li si spavao jer je bio danas Poslovni katastrofa[lol]

Tio sam kompjuter bacit kroz prozor dok nisam svatio da je do PDa[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Tio sam kompjuter bacit kroz prozor dok nisam svatio da je do PDa[lol]

Prolazim zekinom ulicom… morat ću nabavit šljem …

Alabama:

Jesi to ti ljut zbog Tiska?[rolleyes]

Nisam uopče ljut, samo sam popizdija kad sam skužia da si mi ti uvalija svoje dionice….


kupio si tisak na kraju?

New Report

Close