Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Hajde da se i ja javim iako je čini mi se jedino Brentos još u ritmu i zato ga pozdravljam.[yawn]

Pa će nam sutra vikat da smo došli kasno, ali idem i ja polako[yawn]

Brentose bolje je tako možda te i ja poslušam[bye]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

.

Mark u potpunosti se slažem sa tobom.[thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Neznam jel samo meni ili i ostaloj ekipi forum blokira.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Neznam jel samo meni ili i ostaloj ekipi forum blokira.

Blokira več cijeli dan[angry]

[emo_cool]

Mateja pozdrav ti si trenutno jedina svjetla točka jer ne samo da poslovni blokira nego mi je utekla luka pl. a bio sam uvjeren da sam je skupio na .100.Tako mi svih doboša Darkvuda.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

svojnov9:

Neznam jel samo meni ili i ostaloj ekipi forum blokira.

Blokira več cijeli dan[angry]

Taman sam tija pita , ovako sporo nije nikad radija , di je taj Vjeko da poduzme nešto , stvarno nemam strpljenja čekat reg.slanje poruke , uh…… Ipak pozdrav svima , Mateja za tebe ZERP ne vridi………..[thumbsup]


Mateja za tebe ZERP ne vridi………..[thumbsup]

slažem se sa markom[smiley]

Nadam se da je ekipa danas preživila ove tehničke probleme na forumu… bilo bi stvarno dobro da se to otkloni za ubuduće….Vjeko kad dođeš u Split bit češ na tapetu zbog ovih smetnji.. čak neki predlažu da ti ukinemo pivo i organiziramo coca cola party…[smiley]


mateja: ” svojnov9: ” Neznam jel samo meni ili i ostaloj ekipi forum blokira. ” Blokira več cijeli dan[angry] ” Taman sam tija pita , ovako sporo nije nikad radija , di je taj Vjeko da poduzme nešto , stvarno nemam strpljenja čekat reg.slanje poruke , uh…… Ipak pozdrav svima , Mateja za tebe ZERP ne vridi………..[thumbsup]

A da joj damo i Piranski zaljev? [rolleyes]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Dečki kako ste vi dobri[smiley] A ja bi radije umjesto Piranskog zaliva sutra bila sa vama[proud]

[emo_cool]


Dečki kako ste vi dobri[smiley] A ja bi radije umjesto Piranskog zaliva sutra bila sa vama[proud]

I ja bih, ali vidiš da nas ne doživljavaju.[embarass]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close