Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


” Ma nevolim ti ja te ljubavi preko zice,nemam nekog osjecaja[undecid]

A volis dionice preko brokera [pray]


mateja: ” zeko: ” Mateja nesto mi se doktor prominio,bice ta Sasa nezgodan tip[lol] ” Mogu i tebe upoznati sa Katjom tada češ vidjeti[wink] ” Ma nevolim ti ja te ljubavi preko zice,nemam nekog osjecaja[undecid]

Pa možeš jednom doči tu kod nas kao što je i doktor bio[wink]

[emo_cool]


zeko: ” mateja: ” zeko: ” Mateja nesto mi se doktor prominio,bice ta Sasa nezgodan tip[lol] ” Mogu i tebe upoznati sa Katjom tada češ vidjeti[wink] ” Ma nevolim ti ja te ljubavi preko zice,nemam nekog osjecaja[undecid] ” Pa možeš jednom doči tu kod nas kao što je i doktor bio[wink]

E onda nece biti nista kao ni njemu[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ma dovešće Mateja svoje prije u Split, mislim da bi tad bilo najveće okupljanje forumaša , potegli bi i ovi iz Zadra i Šibenika…nebi tražili isprike…[smiley]


Ma dovešće Mateja svoje prije u Split, mislim da bi tad bilo najveće okupljanje forumaša , potegli bi i ovi iz Zadra i Šibenika…nebi tražili isprike…[smiley]

Bia bi Kaštelet mali …. mogli bi naplačivati ulaznice [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

I premal…..morali bi ćekati red vani….pa kad ih vi pustite….[wink]

Možemo se jednom dogovoriti a i Sjuzann ima sigurno neke prijateljice[thumbsup]

[emo_cool]


drchip: ” Mravak – offline [undecid][undecid][undecid] ” Mravak je sa prstom probio tastaturu….

Ma zahebol opet nešto evo sad sam online ma vas nemam više u kontaktima
[cry][smiley]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Ford: ” drchip: ” Mravak – offline [undecid][undecid][undecid] ” Mravak je sa prstom probio tastaturu…. ” Ma zahebol opet nešto evo sad sam online ma vas nemam više u kontaktima [cry][smiley]

Reka san ti kani se corava posla[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Evo Zeko polako če doči i ostali[thumbsup]

[emo_cool]


Ford: ” drchip: ” Mravak – offline [undecid][undecid][undecid] ” Mravak je sa prstom probio tastaturu…. ” Ma zahebol opet nešto evo sad sam online ma vas nemam više u kontaktima [cry][smiley]

Find contacts damir078,dalmatiko,drchip2,Suzan

Važi Mateja, samo smo onda nadrljale nas dvi, neće nas nitko ni pogledati…[smiley]

New Report

Close