Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Pozdrav svim novčano pozitivnim forumašima a s ovim ostalim se neću više družiti(ps. javite se sa provjerenim infosima-zajedno ćemo slaviti).Forde,Zeko,Doktore…….,javite se.

Projateljstvo je jedno, ali lova je lova. Izgleda da te izbjegavaju.[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Izbjegavamo mi njega i zbog love i zbog milijun drugih razloga….[smiley]

Sretna vam nova 2008.Evo sam se taman probudija.Spava sam četiri dana.Šta je bilo u međuvremenu,jeste li trgovali?

To oces reci da si spava od lani[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Pozdrav svim novčano pozitivnim forumašima a s ovim ostalim se neću više družiti(ps. javite se sa provjerenim infosima-zajedno ćemo slaviti).Forde,Zeko,Doktore…….,javite se.

Di si ti milijunas.danas sam te mislio zvati ,znam da si se ti sigurno u novoj opario ali nemam broja samo mi tvoj fali u kartoteci sto mi je Ford poslao[sealed]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Na Skypu sam,zva sam Forda,Marka i drchipa.Dobija sam Forda ali se ne javlja,ostali su isključeni.Na Skypu sam dalmatiko.Ako imate nickove,pošaljite,pa da testiramo ovo.


To oces reci da si spava od lani[lol] [lol] [lol]

Deboto si u pravu,ali kako govorim metaforički,mislio sam na spavanje na forumu,inače teško ti ja spavam zbog moje ekipe.


Na Skypu sam,zva sam Forda,Marka i drchipa.Dobija sam Forda ali se ne javlja,ostali su isključeni.Na Skypu sam dalmatiko.Ako imate nickove,pošaljite,pa da testiramo ovo.

Kani se te tehnike ako imas kucni zovi,jer ce ti doktor kroz to vidit sta imas u frizideru[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Zeko,jošti jednom moram odat priznanje za duhovitost,ako je doktor gladan,imam Kuole.

Dobra vecer …… Dalmacijo …. opet kuci najljepše …….[proud][proud][proud]

doktore pa jel ti spavaš ikako….


Dobra vecer …… Dalmacijo …. opet kuci najljepše …….[proud][proud][proud]

E sad če Saša plakati[lol]

[emo_cool]

New Report

Close