Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Alagase ća smo prilagodljivi….NNNI… [kiss]

Okti, Zeko ti je u velikim faturama……

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...



Alagase….živnula burza i odmah se duhovi usplahirili…. [pray]

koju ti to burzu pratiš [proud] [lol]
pozdrav !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Prati burzu nezaposlenih !

[cool]


Alagase ća smo prilagodljivi….NNNI… [kiss]

Okti, Zeko ti je u velikim faturama……


ma šta ja znan…reka je kad skupim prvi M eura ..ekstra fešta…sad je od toga več skoro pola godine..fešte niš…ne mogu ga ulovit ni za pivu..a kažu neki da pare ne promjene čovika [rolleyes]

@Octopus
U pravu si donekle,ispalo je tako nadam se da ćemo drugi put uskladit vrime [pray]
Nego nije mi jasno da je svojnov oliti ga zajeb aktivan….čujem da poslje sriće u dionicama,forexu,švicarcima tare po obveznicama [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

VJEKO??????????????????????????????
Šta bi pa mene stavi pod moderiranje [shocked] [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


VJEKO??????????????????????????????
Šta bi pa mene stavi pod moderiranje [shocked] [shocked]

nebi to Vjeko…mora da te zaj..comp. [lol]

Ovdje upišite svoj komentar… [tongue]
… [tongue]

Ovdje upišite svoj komentar…

[tongue]

Sva tri dnevnika donose slike lijepog vremena na moru .
Ljudi se kupaju , kafenišu uz more , uživaju …
Odoh i ja "patit" se u Dalmaciji .

[cool]

.


ća je je….nego kad ćemo organizirat koje okupljanje??

To i mene zanima…još se dobro sječam, kako mi je bilo prvi put hladno tamo dolje i nitko od vas se nije sjetio da bi malo uključio grijanje [lol] ….a i sad koliko vidim dolazi zima …bar kod nas ali i kod vas če jednom ona doči [rolleyes]

[emo_cool]


ko bi doša ??? ti i ja … neznan dal se isplati radit takav put [lol] [lol] ..Zeku san tražia več 3 puta…nema on više vrimena za stare prijatelje [tongue]…

Kako nečeš doči?! Samo zovi Pipi Strel i dat če ti onaj zrakoplov koji leti na struju…znaš da sa njim ne trebaš ni puno vremena za dolazak na more… a mogu ti šapnut da si možemo i podjelit troškove ako idemo zajedno sa letjelicom… i sam dobro znaš kako je to važno u zadnje vrijeme, tako da samo trebaš pričekat, da Dalmatinci srede okupljanje [cool]

[emo_cool]


VJEKO??????????????????????????????
Šta bi pa mene stavi pod moderiranje [shocked] [shocked]

Na stare dane trebat čemo se izgleda na sve naviknut [huh]

[emo_cool]



ko bi doša ??? ti i ja … neznan dal se isplati radit takav put [lol] [lol] ..Zeku san tražia več 3 puta…nema on više vrimena za stare prijatelje [tongue]…

Kako nečeš doči?! Samo zovi Pipi Strel i dat če ti onaj zrakoplov koji leti na struju…znaš da sa njim ne trebaš ni puno vremena za dolazak na more… a mogu ti šapnut da si možemo i podjelit troškove ako idemo zajedno sa letjelicom… i sam dobro znaš kako je to važno u zadnje vrijeme, tako da samo trebaš pričekat, da Dalmatinci srede okupljanje [cool]
[/quote]
…ko če sredit okupljanje ??? odkad je Ford prepustia organizaciju ode sve…nisu sposobni sredit a ma baš ništa [lol] [bye]…
…ako se dili troškove možemo i sa tvojom raketom [thumbsup] [lol]

New Report

Close