Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

fažol – brudet….te kombinacije još ne…
fažol sa malim sipicama na crveno ….je o.k…..i fažol sa polpetom u Fife [thumbsup]

A hobotnica s krumpirom ispod peke ?

Samo hobotnica mora biti živa .
?
Da može promješati krumpir .

.

Fažol – brujet

Na maslinovom ulju (1 dcl) zazlatite (šufigajte) kapulupa (4glavice) i češnjak (4 režnja) , pa dodajte sjeckanih ili mljevenih pomidora (0,4 kg) . Kad se povrće zgusne u šalšu , ubacite u šug 1 kg očišćene ribe za brujet (ugor , škarpina , pauk , grdobina …) pa sve šufigajte tresući posudu i podlijevajuči sa 3 dcl bijelog vina i 1 dcl kvasine dok sve ne postane gusto . Posolite , popaprite , dodajte petrusimula i lovorov list . Dodajte ranije skuhani fažol (0,5 kg) i pustite da sve zajedno prokuha 10 minuta da se sve prožme .

Pero 7

.

Pero sedam….to bi mogli naručit na okupljanju kao glavno jelo dobra ideja [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Pero sedam….to bi mogli naručit na okupljanju kao glavno jelo dobra ideja [thumbsup]

je,je…moš mislit [lol] ….uvik neka riba il janjetina [lol] …a ja gulim kapulicu [angry]

oktopus ,

važno je u početku prisustvo žena da ogule kapulicu i druge sporedne stvari .

Pa se onda žene mogu povući .

.

ej ..octopus !!
…koje sporedne stvari ?? nisan shvatia …šta more bit na nekom finom okupljanju..sporedna stvar..?
hrana..piće…koja pisma…smija da te bole trbušni mišiči iako jih nevidiš….to je normalo…a šta bi moglo bit sporedno ?
i ja san za tu variantu da žene ostanu do kraja…
[lol]

octopus ,

ispričavam se , ja još po Vuku .

A šta bi moglo biti sporedno ?
Pa sve one šporke stvari koje ljudima neidu lako od ruke .

A ovo nisam svatio , jel da ostanu do kraja ili da se povuku u kraj ?

.

[lol] [lol]
pa da ostanu…!!!

Dobro .
Nek ostanu .
Neko mora i suđe oprati .

.

evo datum za feštu : subota 21.5.2011 u 18.sati….lokacija Split 100%…Stari mornar ??!!
rezervacija za "stare" forumaše bez akontacije….potvrde tu il na pp
…ako su željemesto subote petak 20.5….???

ufff…koja gužva [lol] ..izgleda, da ču morat stvarno dozvolit da bwin dovede sve svoje nick-ove….
da barem popunimo tih 15 mista [lol] [lol]

New Report

Close