Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Forde ja sam takav lik da me možeš izbacit u bilo kojem gradu u Lijepoj našoj da će mi biti odlično,samo me ne mojte zaboravit pokupit

Nemogu se ja sad dopisivat s tobom, ti si pod dopingom a ja pijem cedevitu[smiley]

Mateja pa kad ćeš moći opet navratit? Nas nemoj zvat u Sloveniju jer će mo nakon Zadra vjerojatno ostat bez vozačkih dozvola.

Probaj malo miksat cedevitu sa isosportom možda živneš malo Forde


Mateja pa kad ćeš moći opet navratit? Nas nemoj zvat u Sloveniju jer će mo nakon Zadra vjerojatno ostat bez vozačkih dozvola.

Ja bi željela što prije, ali (zašto postoji taj ali[sad]) mislim da prije ljeta neču uspjeti, a i muž mi ne da[wink]

[emo_cool]

Ej stvarno niste u redu ti i Ford udarate na PM ili nešto drugo a ja izvisio[angry]

Haj društvo evo i mene malo u pauzi , kako ste se proveli ???

E vidim da ste svi odjednom zaspali , nema veze laku noć………………..


Haj društvo evo i mene malo u pauzi , kako ste se proveli ???

pa na forumu je bilo nešto manje ljudi nego inače…


Ej stvarno niste u redu ti i Ford udarate na PM ili nešto drugo a ja izvisio[angry]

Ja te pustio da uđeš u pregovore sa Matejom a ti odusta i za to mene optužia!?[undecid]

Forde i šta kažeš na ove europljanje zbrišu a da se i ne pozdrave stvarno fine navike[undecid]

Ma previše su pristojini, ne žele zatrpavat forum sa porukama tipa: evo me, tu sam,doša sam,otiša sam,dobro jutro, laki noć….

Niksone izgleda da si dobro primjetio , ostali smo samo, idem i ja, čujemo se sutra…

New Report

Close