Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


ma koji k…je opet ovo…??? [bye]

šta ti bi ????????????

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kupaju se Mujo i Suljo u rijeci i pita Mujo Sulju: – Jel to ti drkaš majke ti??? Odgovara mu Suljo: – Jarane, boli te briga kojom brzinom ja perem k…c [lol]


šta sad tebe uopšte nemože čovik citirat il… [lol]

…ne možeš…dođe mi da onoga Ba..ca malo pomazim oklagijom… [lol] [lol]



ma koji k…je opet ovo…??? [bye]

šta ti bi ????????????
[/quote]
šta se ti sad tu javljaš [lol] [lol] [lol] si dobia kartu za feštu?-jesi!!
šta bi još ??

ma Ba…ca to je stvarno bezveze ako te ne mogu citirat…
napišem bravo ,super,dobra izjava…i sad odma Zeko misli da mislim na koju njegovu pametnu izjavu [lol] [lol]


ma Ba…ca to je stvarno bezveze ako te ne mogu citirat…
napišem bravo ,super,dobra izjava…i sad odma Zeko misli da mislim na koju njegovu pametnu izjavu [lol] [lol]

…ah,što mogu kad sam na posebnom tretmanu… [rolleyes]a koliko sam već tipki potrošila na objašnjenje… [angry] zaštićena sam ko sveta krava… [tongue]

@octopus
[lol] [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ej Zeko…ima kandidat koji bi doša na feštu al nebi vozio noću nazad ( onda nesmije niš popit a dalmatinac je [lol] )…pa san reka da može kod tebe prespavat [lol] [lol] …jer kod mene mislim da neče bit mista [lol] [lol]


Ej Zeko…ima kandidat koji bi doša na feštu al nebi vozio noću nazad ( onda nesmije niš popit a dalmatinac je [lol] )…pa san reka da može kod tebe prespavat [lol] [lol] …jer kod mene mislim da neče bit mista [lol] [lol]

nema problema,može između mene i moje Anđe [cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Ej Zeko…ima kandidat koji bi doša na feštu al nebi vozio noću nazad ( onda nesmije niš popit a dalmatinac je [lol] )…pa san reka da može kod tebe prespavat [lol] [lol] …jer kod mene mislim da neče bit mista [lol] [lol]

nema problema,može između mene i moje Anđe [cool]
[/quote]
hvala…spasia si me….a ako Anđi smeta može ona i do mene
[lol]

..pitaču ja Cvijetu i Maru ima li kod njih mista , jel to pametno ??? [rolleyes]




Ej Zeko…ima kandidat koji bi doša na feštu al nebi vozio noću nazad ( onda nesmije niš popit a dalmatinac je [lol] )…pa san reka da može kod tebe prespavat [lol] [lol] …jer kod mene mislim da neče bit mista [lol] [lol]

nema problema,može između mene i moje Anđe [cool]
[/quote]
hvala…spasia si me….a ako Anđi smeta može ona i do mene
[lol]
[/quote]

a sad ima mista [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close