Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



..istina , nekima su premale kape koliko seru [wink]

je imaš pravo…al nisan ti tia reč da ti je na slici onoj iz albuma malo mala kapica [lol]
[/quote]

..trebaš malo sjesti na kapicu [tongue]


Galofak, ajde te pametne poruke napiši na forumu da se svi zabave umisto da mi šalješ pp…. [lol]

može , kako češ s kapom ili bez ???

…nema više okupljanja , hebiga..viša sila [tongue]
http://www.niktitanik.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/03/2648.jpg

..hebo Đuru ..popiče on svoje ….
..stari iskusni forumaši če uvijek nači kakvu rupu ..mislim ..ono ka ..rupu u zakonu [cool]

bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]


bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]

Njih dvoje kao da su muž i žena, doma im je dosadno pa su se našli ovdje podje***at [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

..laku noč svima , a ne samo njima
..kolko god da ih ima ..
..mislim nickova [lol]



bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]

Njih dvoje kao da su muž i žena, doma im je dosadno pa su se našli ovdje podje***at [lol]
[/quote]

kolega , Vi ste svestran momak .Vidim u potpisu da proučavate ljudsku glupost ..i svemir čak
..ali očito još niste spoznali sa moga sebe [kiss]

ma nemožeš pogodit ko se kome žena il muž il puž ….
dal bwin puž galofaku il on žena Elizi.. [lol]




bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]

Njih dvoje kao da su muž i žena, doma im je dosadno pa su se našli ovdje podje***at [lol]
[/quote]

kolega , Vi ste svestran momak .Vidim u potpisu da proučavate ljudsku glupost ..i svemir čak
..ali očito još niste spoznali sa moga sebe [kiss]
[/quote]

Pa ja vidim da Vi niste razumijeli ono što piše u mom potpisu, a i ovo je citat čovjeka koji je meni uzor, ne mora biti i Vama, ali u najmanju ruku nije pristojno pljuvati po onom što ne razumijete…

A što se tiče mog spoznavanja mene samog, pa neki provedu cijeli život u meditaciji pa ne uspiju… [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


ma nemožeš pogodit ko se kome žena il muž il puž ….
dal bwin puž galofaku il on žena Elizi.. [lol]

Kolega , zapliče Vam se jezik …a Vi se kao dobro razumijete u puževe
možda Vam je pužić kučni ljubimac ili najdraža igračkica [lol]





bilo bi lijepo kad bi se kolegica Eliza uključila u raspravu o rupama [tongue]

Njih dvoje kao da su muž i žena, doma im je dosadno pa su se našli ovdje podje***at [lol]
[/quote]

kolega , Vi ste svestran momak .Vidim u potpisu da proučavate ljudsku glupost ..i svemir čak
..ali očito još niste spoznali sa moga sebe [kiss]
[/quote]

Pa ja vidim da Vi niste razumijeli ono što piše u mom potpisu, a i ovo je citat čovjeka koji je meni uzor, ne mora biti i Vama, ali u najmanju ruku nije pristojno pljuvati po onom što ne razumijete…

A što se tiče mog spoznavanja mene samog, pa neki provedu cijeli život u meditaciji pa ne uspiju… [thumbsup]
[/quote]

Vidite kolega Ivane, možda to radite na krivi način . Čuo sam da su Indijci u tome otišli najdalje,..jedan Indijac je godinama živio na stablu dok nije spoznao sam sebe ..
..paaa, ako imate kakvu smokvu u vrtu [thumbsup]

New Report

Close