Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

eto javite se kad bude opet nešto… za sada se okupljamo oko ksst :):)

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

pa zapiši datum…20.il 21.5. i to je to….do tada če ksst na 7000-10.000 pa češ dat za rundu [thumbsup]


e stvarno ste….ja stavim datum…ništAAAAA….jedino Eliza bi došla…. [lol] ….ajd i Zeko i Nik
ostali se ni na pp ne jave…..znan da neki od stare garde više ne prate forum al svejedno….barem ne pod starim nickom ha….ajde malo dobre volje i….
evo bwin je več 100puta obeća da če uletit….možda sad konačno uspije i plati onih obečanih 5 piva…može karlovačko [thumbsup]

A što da ti drugo kažem nego da si malo prebrzo stavio datum [huh] …ajde sad mogu reči da ču doči ali ne obečajem ništa [rolleyes] …kako mogu sad znati, da li ču biti slobodna u petom mjesecu, kad se do tad može još svašta desiti, ali kako bi stvarno več bilo vrijeme, da se dogodi i nešto lijepo, a i vidim da su potvrdili neki zanimljivi kandidati, upiši me na listu, da več sad znam kome ču virit iza ramena [tongue]

[emo_cool]


ufff… [lol] [lol]
http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/133024/Default.aspx

Sad je meni sasvim jasno, zašto Ti organiziraš okupljanje u Hrvatskoj [lol]

[emo_cool]



e stvarno ste….ja stavim datum…ništAAAAA….jedino Eliza bi došla…. [lol] ….ajd i Zeko i Nik
ostali se ni na pp ne jave…..znan da neki od stare garde više ne prate forum al svejedno….barem ne pod starim nickom ha….ajde malo dobre volje i….
evo bwin je več 100puta obeća da če uletit….možda sad konačno uspije i plati onih obečanih 5 piva…može karlovačko [thumbsup]

A što da ti drugo kažem nego da si malo prebrzo stavio datum [huh] …ajde sad mogu reči da ču doči ali ne obečajem ništa [rolleyes] …kako mogu sad znati, da li ču biti slobodna u petom mjesecu, kad se do tad može još svašta desiti, ali kako bi stvarno več bilo vrijeme, da se dogodi i nešto lijepo, a i vidim da su potvrdili neki zanimljivi kandidati, upiši me na listu, da več sad znam kome ču virit iza ramena [tongue]
[/quote]

ma.. ti si več na listi [thumbsup]
ma ko če di sidit i kome virit me uopšte ne interesira….osnovu san mislia ovak..

nik x x x nina x x x x x x x ford

x x x mateja ja suzana x x x x x x zeko

a ostalo stvar dogovora [lol]
ajd ako dođu Eliza i bwin sa svojimi nick-ovima …malo je tih X X X X X



ufff… [lol] [lol]
http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/133024/Default.aspx

Sad je meni sasvim jasno, zašto Ti organiziraš okupljanje u Hrvatskoj [lol]
[/quote]
……jeb…a ja si mislim zašto nisu cure odabrale npr.Forda il Zeku pošto su bolja organizatora za takve stvari [lol]

Octopuse, imamo problem! Jedan od mojih nickova želi obavezno sjediti između Mateje i Sjuzann: visok, crn, atletske građe, plavih očiju, šarmantan, uspješan…Neka se cure same izjasne kraj koga žele sjediti! Čekam odgovor Mateje i Sjuzann.
P. S. Who the f….is Nina? [lol] [lol] [lol]

Evo i slike…….. [lol] [lol] [lol]

Iako mene ova više očarava….


Octopuse, imamo problem! Jedan od mojih nickova želi obavezno sjediti između Mateje i Sjuzann: visok, crn, atletske građe, plavih očiju, šarmantan, uspješan…Neka se cure same izjasne kraj koga žele sjediti! Čekam odgovor Mateje i Sjuzann.
P. S. Who the f….is Nina? [lol] [lol] [lol]

Sorry Eliza…neznamo ni tebe kamo li tvoje nick-e [smiley]…pa cure su ti dale odgovor več u Slobodnoj…nisi čitala? [lol] Neznaš ko je Ninna? [bye]
evo zalipit če jednu njezinu sliku…mislim da neče bit zamjere…tako i onako ne prati više ovu temu
A neznan šta Ribar stavlja neke momke na fotkama ??? kao konkurencija il šta…
evo onda stavljam i jednu moju…iskreno je stara 10 godina al…bila su to vrimena ha…


Octopuse, imamo problem! Jedan od mojih nickova želi obavezno sjediti između Mateje i Sjuzann: visok, crn, atletske građe, plavih očiju, šarmantan, uspješan…Neka se cure same izjasne kraj koga žele sjediti! Čekam odgovor Mateje i Sjuzann.
P. S. Who the f….is Nina? [lol] [lol] [lol]

Eliza kad več mene pitaš, ja ču ipak izabrati svog več provjerenog Slovenca, a ovog svog šarmantnog i uspješnog najbolje da smjestiš uz svoje ostale nickove [smiley]

[emo_cool]



Octopuse, imamo problem! Jedan od mojih nickova želi obavezno sjediti između Mateje i Sjuzann: visok, crn, atletske građe, plavih očiju, šarmantan, uspješan…Neka se cure same izjasne kraj koga žele sjediti! Čekam odgovor Mateje i Sjuzann.
P. S. Who the f….is Nina? [lol] [lol] [lol]

Eliza kad več mene pitaš, ja ču ipak izabrati svog več provjerenog Slovenca, a ovog svog šarmantnog i uspješnog najbolje da smjestiš uz svoje ostale nickove [smiley]
[/quote]
Mateja hvala al….jeb..neznaš ko to sve čita [lol]

New Report

Close