Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ok, onda ćemo ja i svi moji nickovi doć zajedno s fritulama…. [kiss]

super !!!! vidiš da ne možemo u Starog mornara…nema mista…možda u Dugopolje… da uzmemo koju salu za pir [wink]

Ha ha ha pa se može neko usput i oženit…sa svojim duplim nickom na primjer… [thumbsup]

Kako otkriti da li vas vara :))
Pricaju Francuz, Amer i Srbin o vernosti svojih supruga…
kaze Francuz: ja uzmem nedelju dana odmora a zeni kazem da idem na sluzbeni put. Pratim je svuda gde ide,s kim se vidja,sve saznam…

Amerikanac ce na to: Ma ajde, ja platim privatnom detektivu da je prati, on mi donese slike, izvode telefonskih razgovora, sve saznam, kad, gde, sa kim…

Koje ste vi budale,- kaze Srbin -ovaj trosi pare na detektiva, ovaj se sunja po zbunju, prati zenu. Ja jednostavno izadjem na terasu ujutru, onako u gacama i potkosulji, vidim komsinicu preko puta i viknem joj "’de si kurvooo", a ona meni " sta? ja kurva? a ona tvoja, sa ovim…sa onim" – sve mi isprica….

alo drugovi……alo ALO ALO drugovi moji jedini
KAD CE LJETO KONACNO????
MOLIM PROMPTAN ODGOVOR DA JA NE BI KRENUO NA BARIKADE
pofuk

kalendarsko 21.6….
a što se vrimena tiče….od 23.4.naprid…sunčano…povoljno za bacit oko priko rive [cool]

šta je to…? bojkotira se i tu ?!!!
odma kad podiliš dalmatincima zadatke…evo nikog nigdi [lol]

..dobra veče
bik mamicu
laku noč [tongue]


..dobra veče
bik mamicu
laku noč [tongue]

šta …čiju bi ti mamicu????

..paaa sad ..može biti i baka , ali do 40 godina ..jedini uvjet je da se ne bavi politikom ..
…zamisli samo ….da ti usrid posla dođu demonstrirati pod ponistru ,..odma bi mi se ona tuga obisila [lol]

…skoro …pa do laminata [tongue]

..jel Octopus ..ima li šta zanimljivog na tv-u [lol]
..šta kod vas Onura od 22.00 puštaju ..

…eno ti aša špadi za laku noč [wink]

New Report

Close