Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



Zato nam i je ovako jer se nismo bunili!
Niskone, od svega pomalo: i škver i Marjan i Hajduk…ako nešto ne napravimo sad sramit ćemo se naše djece u budućnosti… [embarass]

…i šta če se u ovo vrime napravit..?? šalješ ljude na ulicu…zapale 400auta i razbiju 100 izloga ( ajd dobro tolko i po utakmici Hajduk – Dinamo ) [lol] …i da nekog smijene ..šta ?? ima 100 drugih kandidata koji za 2 miseca rade isto…sad nemoj reć da razmišljam ka ovca ha….i da zbog takvih mišljenja nema promina…..
a kod nekih tema bi se dalo i razp….škver…fabrika za izvlačenje novca…sranja u zadnje vrime…neizvjestnost…a po drugoj stani ..generacijama solidan i siguran posa sa 50% previše zaposlenih….nije se tribalo mučit i mislit di češ dobit posa..tamo uvik..
i onda neko kaže ( za sve veče fabrike)…" tamo san radia 30 godina,sad me bacaju na cestu"..
pa jeb…ko tebi garantira danas posa za godinu kamo li….
uff pretjera san [lol] …dirnuo san u dalmatinski škver…a ja tia organizirat uskoro okupljanje… [lol] ….dobro da neznaju na kojoj adresi mi je stan ha… ajd
[/quote]

u pravu si octi…ali nećemo politiku u našu butigu…:)

hahahah,ni CIA ti nije ravna….
Okupljanje nije problem,ako budem doma ,tj.u Splitu s obzirom da sam često na putu.


hahahah,ni CIA ti nije ravna….
Okupljanje nije problem,ako budem doma ,tj.u Splitu s obzirom da sam često na putu.

super !!! ajd nekima je i to problem … onda te nije bilo…jer ovi Dalmoši koji su dolazili nisu se nikad makli iz ST. [lol]

Daj stari nemoj tako koji ti je bog potegli smo čak do Zadra [wink]


Daj stari nemoj tako koji ti je bog potegli smo čak do Zadra [wink]

to da…neki ( najbolji ha..) i do ZG.!!!! al rič je bila o službenom putu [wink]



Ja kolko visim na PD-u ne znam di mi je glava a di guzica pa ne stignem ništa organizirat [lol] Jebga drukanje po dionicama odnosi puno vremena pa bi mora okvirno znat kad je okupljanje [lol]

kad toliko drukaš…mora da si pun ka šipak…evo još pivo ide na tvoj teret!! [lol] i nemoj slučajno se izvlačit sa kojim TA il slično
[/quote]
Ma znaš mene da bi i dvi pive platija, ali evo baš danas sam potrošio kune i kupio eur-e,a ostatak oročio tako da ni lipe više nemam [lol]




Ja kolko visim na PD-u ne znam di mi je glava a di guzica pa ne stignem ništa organizirat [lol] Jebga drukanje po dionicama odnosi puno vremena pa bi mora okvirno znat kad je okupljanje [lol]

kad toliko drukaš…mora da si pun ka šipak…evo još pivo ide na tvoj teret!! [lol] i nemoj slučajno se izvlačit sa kojim TA il slično
[/quote]
Ma znaš mene da bi i dvi pive platija, ali evo baš danas sam potrošio kune i kupio eur-e,a ostatak oročio tako da ni lipe više nemam [lol]
[/quote]
do kad si oročio.?? 3 dana kasnije je okupljanje [lol]

Ovdje upišite svoj komentar…

Eliza, 24.02.2011. u 07:52

Octopuse, ja mislila da nas vodiš u restoran a ti očito planiraš s nama u šumu….

Nikson mora da je neki broker…jedva čekam dobit savjet…nadam se pametan… [proud]


Ovdje upišite svoj komentar…
bwin65, 24.02.2011. u 10:34

Octopuse, ja mislila da nas vodiš u restoran a ti očito planiraš s nama u šumu….
[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=4Pq3jkHO5fM [tongue]


Ovdje upišite svoj komentar…
octopus, 24.02.2011. u 12:17

Octopuse, ja mislila da nas vodiš u restoran a ti očito planiraš s nama u šumu….
[/quote]
šta ja znan di bi ti tila….ove što znan su stvarno ljudi na mistu…pa jim uopšte ne smeta di bi bili..
klasa od ljudi [thumbsup]..bitan je duh ekipe….
Mravak možemo kot tebe???..da stestiramo kamin i gradele [lol] a mislim da se i gospodin Ford nudia da možemo kod njega [proud]…vidičemo ko da bolju ponudu ha…


Nikson mora da je neki broker…jedva čekam dobit savjet…nadam se pametan… [proud]

za Niskona samo znan da je najjači galeb u ST. Sad.. ja od toga nemam baš neke koristi [lol]
tebe bi možda to interesiralo više nego njegov ….savjet ( a tu dosta puta fula [lol] [lol] )

New Report

Close